Satılık Tekneler

Midnight Express Quintessence 43
24.02.2016 Midnight Express Quintessence 43
Midnight Express Quintessence 43, beş tane kıçtan takma 400’er beygirlik Mercury motor ile 78 knot sürate çıkabiliyor. Bu da su üzerinde tam olarak saatte 140 kilometre sürate tekabül ediyor. 

Midnight-Express-Quintessence-43

İki basamak halinde tasarlanmış gövde yapısına sahip olan Midnight Express Quintessence 43, kolaylıkla planning’e geçebiliyor. Yine çift kademeli gövde yapısı sayesinde yüksek süratlerde, yolculuk edenlere yüksek düzey konfor sağlıyor. Bu özellikler Midnight Express Quintessence 43’ü sadece fantezi amaçlı bir sürat teknesi değil, oldukça başarılı ve tercih sebebi olan bir süperyat servis teknesi de yapıyor. 

Midnight-Express-Quintessence-43-2

İki gaz kolu ile kolaylıkla manevra yapabilen tekne, tüm motorların çalışması için sadece bir adet marş düğmesiyle kullanıcısına kolaylık sağlıyor. Fazlasıyla geniş 12,5 feet eni, 43 feet boy uzunluğunu dinamizm açısından da bir adım öne çıkarıyor. Quintessence 43, James Bond filmlerini aratmayan tamamen dijital Garmin dokunmatik elektronik sistemler ile donatılmış.midnightboats.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.