Satılık Tekneler

Merle Wood & Associates iki adet Süperyatı satılığa çıkardı
29.03.2013

Dünyanın ileri gelen aracı şirketlerinden Merle Wood & Associates firması, Status Quo ve Vakomaano adlı iki süperyatın satışını açıkladı.

Değeri 19 milyon 950 bin dolar olan Status Quo, 2010 yılında Richmond Yachts tarafından yapıldı. Yapımından itibaren titizlikle bakımları sürdürülen dev motoryat 46 metre boyunda. Satus Quo, kompozit yapımı ve yarı-deplasman stiliyle 'gelecekten' izler taşırken, iç tasarımı tamamen klasik stilde dizayn edildi. 5 adet lüks kamarası ve bir adet ana kamarasında rahatça 10 kişiyi ağırlayabilecek kapasitede. 

Merle Wood & Associates iki adet Süperyatı satılığa çıkardı

Merle Wood & Associates'in satışa çıkardığı bir diğer motoryat olan Vakomaano, 29.3 metre boyunda. New England Boatworks yapımı olan Vakomaano, 2003 yılında suya indirildi. Daha çok 'pastoral' bir havaya sahip motoryat, lüks kamaralarında 8 kişiyi misafir edebiliyor. Merle Wood & Associates aracılığıyla satılık olan Vakomaano'nun değeri 2 milyon 400 bin dolar.

Merle Wood & Associates iki adet Süperyatı satılığa çıkardı

superyachts.com/www.yatvitrini.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder