Satılık Tekneler

Mercury Marine'den Dıştan Takma Motorlar için Joystickli Kullanım:
25.04.2013

Mercury Marine 14 şubatta gerçekleşen Miami International Boat Show'da katılımcılara dıştan takma tek parmağınızla kullanabileceginiz joystick kontrollu motorlarını tanıttı. 360 derece kendi etrafında dönmesine imkan tanıyan bu ayrıcalıkli kullanım, tek başınıza tekneyi cok rahat kullanma imkanı ve liman girişlerinde güvenli bir şekilde teknenizi pontona yanaştırmanıza yarıyor.

Aynı zamanda teknenizde GPS kullanılıyor ise, Skyhook yazılımi ile teknenizin deniz üzerinde tam olarak yerini işaretlemeniz ve ardından programı çalıştırmanız ile beraber denizin üzerindeki yerinizi sürekli olarak uydudan aldığı sinyal ile aynı yerde tutuyor ve akıntı veya dalgada süruklenmenizi engelliyor kıçında bulunan çift makina Mercury'ler sayesinde.

Mercury şu an için 250 ve 300 Hp gücundeki iki veya dört adet Mercury Verado Modeli ile dıstan takma makinalarda Joystick kullanımıni destekliyor.

Mercurymarine.com/www.yatvitrini.com.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.