Satılık Tekneler

Mercury Marine'den 400R Carbon Motor
18.02.2017 Mercury Marine'den 400R Carbon Motor Dünyanın önde gelen deniz motoru üreticilerinden Mercury Marine, yeni 400R Carbon Edition kıçtan takma motorunu Miami Boat Show’da tanıttı. Karbon kompozit malzemeden üretilen dış kaportası, bu yüksek performanslı Verado modeline daha hafif olma özelliği katıyor. Phantom Black ve Cold Fusion White renk seçeneklerinin güçlü karakteristiğine ek olarak, yeni 400R Carbon Edition’da kalın ve agresif bir görünüm var.

 Mercury Marine'den 400R Carbon Motor

DTS teknolojisiyle donatılan 400R Carbon kıçtan takma deniz motoru, bu tam elektrikli gaz ve vites sistemi sayesinde yumuşak geçişler ve anında gaz tepkimesi gibi önemli özellikler sunuyor. Shadow Mode adlı seyir modunda, 4’e kadar motora sadece çift gaz koluyla kontrol imkanı sağlıyor. Bu sayede motorlara yüksek süratlerde rahatlıkla hükmedilebiliyor. 

Mercury Marine'den 400R Carbon Motor.

Su soğutmalı supercharger sistemine sahip olan Mercury 400R Carbon, hava sıcaklığını ve supercharger yüklerini azaltarak supercharger’ın gücünü ve ömrünü uzatıyor. Ek olarak daha fazla güç ortaya çıkarabilmek için, Mercury 400R Carbon’da ‘charge air cooler’ sistemi kullanılmış. Bu sistem supercharger’dan çıkan havayı silindir kafasına girmeden önce, son birkez daha soğutarak maksimum performans ortaya çıkarıyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder