Satılık Tekneler

Mengi-Yay’ın, 32 Metrelik Motoryatı Serenitas Satıldı
18.11.2015 Mengi-Yay’ın, 32 Metrelik Motoryatı Serenitas Satıldı
31,7 metre boy uzunluğuyla adından söz ettiren motoryat Serenitas, Türk tersane Mengi-Yay tarafından üretildi. Eliad Hagiladi’nin satış listesinde yer alan motoryatın satışının yapıldığı açıklandı.

Serenitas

Ginton Naval Architects tarafından tasarlanan Serenitas, çelik ve aluminyum malzemeden üretildi. RINA sınıfı motoryat olma özelliğini taşıyan Serenitas, 2015’in Mayıs ayında hazır edilmiş ve ilk sezonunda charter olarak başarılı bir dönem geçirmişti. 

Serenitas-1 Serenitas-2
Serenitas-3 Serenitas-4
Serenitas-5 Serenitas-6

Ana güvertesinin baş tarafından konumlanan master suiti ile birlikte toplamda beş kamaraya sahip olan motoryat Serenitas, 10 kişilik konaklama kapasitesi sunuyor. Bu beş kamarayı oluşturan VIP suit ve çift kişilik üç misafir kamaralarında, eğlence sistemlerinden ebeveyn banyolara kadar her türlü lüks ve konfor unsuru düşünülmüş.

Serenitas-7 Serenitas-8
Serenitas-9 Serenitas-10
Serenitas-11 Serenitas-12

Motoryatın iç dekorasyonunu BTA Design firması tamamladı. İçerideki açık planlı salon ve yemek bölümünde; açık mavi halı ile siyah deri kaplamalı sandalye ve koltuklar, tasarımı bütünleyen başlıca unsurlar olarak göze çarpıyor. Altı kişilik yemek masasıyla birlikte bar bölümü, dev ekran televizyon ve eğlence sistemleri bu sosyal kısmı tamamlıyor. 

Serenitas-13

Kıç güvertede ayrıca bir oturma ve yemek bölümü daha mevcut. U-şeklinde kanepe ve iki adet koltuk, cam masayla birlikte bu bölümü oluşturuyor. Baş üstünde ise diğer bir yemek bölümü, marinada bağlıyken bile gözlerden uzak zaman geçirmeye imkan sağlıyor. Bunun yanında büyük jakuzzi, güneşlenme minderleri gibi özellikler sunan flybridge, misafirlerin rahatlamak için tercih edeceği bir diğer yaşam alanı. 

Serenitas-14

Çift 497 beygir Caterpillar makineleriyle motoryat Serenitas, 10 knot süratle 3600 deniz mili mesafe katedebiliyor. Satılmadan önceki liste fiyatı 7,9 milyon Euro idi.

 
Teknik Özellikler:
 
Boy uzunluğu: 31,68 metre
Genişliği: 7,7 metre
Maksimum su kesimi: 2,2 metre
Ağırlığı: 285 ton
Maksimum sürati: 13 knot
Seyir sürati:10 knot
Yakıt kapasitesi: 34150 litre
Su kapasitesi 7650 litre
 
www.mengiyay.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.