Satılık Tekneler

Mengi-Yay’dan Yeni Süperyat REM
01.12.2015 Mengi-Yay’dan Yeni Süperyat REM
İstanbul Tuzla’da faaliyetlerini sürdüren Mengi-Yay tersanesi, geçtiğimiz hafta yeni 34 metre uzunluğundaki REM süperyatını denize indirdi. Mengi-Yay tersanesinde denize indirilen süperyat, bir Türk tasarımcı İbrahim Karataş tarafından tasarlandı. Tasarımcı, yat sahibi ile birlikte çok sıkı bir işbirliği içinde çalışarak, yat sahibinin arzusu doğrultusunda, onun tarzını ve kişiliğini yansıtacak yatı tüm proje sürecinde yönlendirdi.

Mengi-Yay-REM

REM'in başlangıcından itibaren projesini yöneten NTE Yachts firmasından Tufan Avşar, yatın bundan sonraki tüm aşamalarının da, sahibine teslim edilene kadar takibinden sorumlu olacak. 

Mengi-Yay-REM-1

REM, 34 metre uzunluğunda ve 7,8 metre genişliğinde. Süperyatın draftı ise 2,3 metre. Çelik gövdeli ve alüminyum üst yapıya sahip olan REM'de iki adet güçlü CAT C32 1600 HP dizel motor yer alacak. Yarı deplasman süperyat olarak imal edilen REM, maksimum 17 knot hız yapabilecek Seyir hızı ise, konforlu bir seyahat için 13 knot.

Mengi-Yay-REM-2

Mengi-Yay tersanesi denize indirilen REM'in son eksiklerini ve iç dekorasyonunu önümüzdeki aylarda tamamlayarak, kısa süre sonra yat sahibine teslim edecek.
 
www.mengiyay.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.