Satılık Tekneler

Melges’in Yeni One Design Atılımı
25.01.2017 Melges’in Yeni One Design Atılımı Tasarladığı One Design (tek tip) yat ve sport boat sınıfı yarış yelkenlileriyle dünyaca üne sahip olan Melges, şimdi yarış sınıflarını tek bir çatı altında toplamayı amaçlıyor. Melges World League isimli bu organizasyonda, dünyada hayli yaygın olan Melges 20 ve Melges 32 tipi yarış tekneleri tek bir çatı altında toplanıp, ayrı sınıflarda birlikte yarışacak. Rekabet ortamını kızıştırmayı ve yelkencilerin yarış tecrübesini bir üst seviyeye taşımayı amaçlayan bu organizasyon, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya bölgelerinde boy gösterecek.

Melges’in Yeni One Design Atılımı

Melges sınıflarını uluslararası bir ligde, profesyonel olarak yönetilen tek bir çatı altında toplayacak olan MWL, tamamen Melges yapısı tarafından yönetilecek ve organize edilecek. Bu yıl ilk kez hayata geçirilmesi planlanan MWL organizasyonuna, 20’den fazla farklı milletten 140’ı aşkın takımın katılması bekleniyor. Bu rakamlar ekip sayılarıyla çarpıldığında, 500’den fazla yelkencinin dev organizasyona dahil olacağı anlamına geliyor.

Melges’in Yeni One Design Atılımı.

Melges sahipleri Melges World League’de:

- 3 farklı dünya ligi sınıfına ayrılacak: Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya
- 140’dan fazla takım mücadele edecek
- Sınıfların birinciliği için rekabet ortamı oluşturulacak
- Sadece 1 genel klasman Melges World League Şampiyonu belirlenecek

www.melges.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder