Satılık Tekneler

Melges 32 Avrupa Şampiyonu, Robertissima oldu
23.07.2014 Melges 32 Avrupa Şampiyonu, Robertissima oldu

Melges 32 Avrupa Şampiyonu, Robertissima oldu

İtalya'nın Garda Gölü'nde düzenlenen 2014 Melges 32 Avrupa Şampiyonası tamamlandı. Bir türlü 'oturamayan' rüzgar nedeniyle son gün yarış yapılamayan şampiyonada bir önceki akşam genel klasman lideri olan Robertissima ekibi, 2014 Avrupa Şampiyonu ünvanını kazandı. Tomasini Grinover'ın ekibinde İtalyan taktisyen Vasco Vascotto ile Federico Michetti, Giovanni Cassinari, Gunnar Bahr, Simone Spangaro, Steafno Nicolussi ve Armin Raderbauer yer aldı.

melges 32-italy europe championship

Helly Hansen Inga From Sweden ile Valentin Zavadnikov'un Synergy GT ekipleri arasında kıyasıya mücadele yaşandı. İkili arasından Inga From Sweden, 3 birinciliği sayesinde eşit puanda olduğu Synergy GT ekibini geride bıraktı ve 2. oldu.

Haftaya damgasını vuran ekiplerden biride, seride ilk defa yarışan ve buna rağmen 6. olmayı başaran Wilma ekibi idi. Yarış haftasının ardından 2014 Audi-Tron serisinde Zavadnikov'un Synergy GT ekibi liderliğini sürdürüyor. Fratelli Giacomel ikinci, Torpyone üçüncü durumda.

melges 32 -pricegiving

SONUÇLAR TIKLAYINIZ

www.melges32.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.