Satılık Tekneler

Melges 24 Dünya Şampiyonası Avusturalya'da
04.01.2014 Melges 24 Dünya Şampiyonası Avusturalya'da

Melges 24 Avusturalya sınıf başkanı Warwick Rooklyn, organizatörlerin Avusturalya'yı şimdiden benimsediğini ve her geçen gün büyüyen katılım listesinde şimdiden dokuz farklı ülkeden ekip olduğunu söyledi.


Melges 24 Dünya Şampiyonası Avusturalya'da

Geelong, Avusturalya'da, 27 Ocak-2 Şubat 2014'te gerçekleşecek Gill Melges 24 Dünya Şampiyonası 2014'te katılımcı sayısı şimdiden 31'e ulaştı. Dünya Şampiyonası'nda boy gösterecek Melges 24'lerin birçoğu, şampiyonadan hemen önce, 23-27 Ocak tarihlerinde yapılacak 'Australian Open Nationals' yarış festivaline katılacak ve kendileri için yeni olan bu sulara alışmaya çalışacak. 


Bundan iki buçuk yıl önce, 2014 Dünya Şampiyonası planlamalarını yaparken kafalarındaki en büyük soru işaretinin deniz aşırı ülkelerden gelecek ekipler olduğunu söyleyen Melges 24 Avusturalya sınıf başkanı Rooklyn, 'Planlamanın en sonunda beklentimiz, denizaşırı ülkelerden 10 tekne ve toplamda 30 teknelik bir katılımdı ama şimdiden koyduğumuz bu çıtayı yükselttik. Şuanda 12 uluslararası ekip adını kayıtlara yazdırdı ve bu muhteşem.' dedi.


Melges 24 Dünya Şampiyonası Avusturalya'da

Dünya Şampiyonası'na katılacak ekipler arasında Almanya, ABD, Finlandiya, Macaristan, Japonya, İtalya, Kanada ve tabiki Avusturalya'dan tekneler yer alıyor. Katılımcılar açısından bir önemli detay ise Audi (ITA-840) teknesinde Uluslararası Melges 24 Sınıf Birliği Başkanı Riccardo Simoneschi'nin ve Melges 24 Kuzey Amerika şampiyonu Avusturalya Sınıf Başkanı Warwick Rooklyn'in Bandit (AUS-814) teknesinde yarışacak olmaları.

Son Melges 24 Dünya Şampiyonu Brian Porter ve teknesi Full Throttle ise start hattında olmayacak.

http://melges24worlds13.com/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder