Satılık Tekneler

Melges 24 Avrupa Serisi başladı
01.04.2014 Melges 24 Avrupa Serisi başladı

Melges 24 Avrupa Serisi ilk ayak yarışları Slovenya'da tamamlandı. Portoroz'da gerçekleşen yarışlarda 10 farklı milletten 19 ekip yarıştı. Yarışlar genellikle hafif esen rüzgarlarda düzenlendi ve son gün yapılan iki yarışıda kazanan İtalyan ekip Altea, 8 yarışlık regatta'nın da galibi oldu.


Melges 24 Avrupa Serisi başladı

Andrea Rachelli dümenciliğindeki Altea ekibi, ilk gün aldığı üçüncülüğün ardından 5. yarışa kadar hep ikinci oldu. En kötü bir sonucun atılarak hesaplandığı genel klasmanda en yakın rakibi Lenny'i 17 puanlık farkla geride bıraktı. Aynı zamanda Corinthian sınıfında yer alan ve Corinthian grubunun şampiyonu olan genel klasman ikincisi Lenny'den sonra yine bir İtalyan ekip üçüncü oldu.

Hiç Alman ve İsviçreli ekibin yer almadığı yarış haftasında aynı zamanda Slovenya Şampiyonası'da yapıldı. 4 Sloven teknenin yer aldığı Slovenya Şampiyonası galibi, genel klasmanı sekizinci olarak tamamlayan Atena teknesi oldu.

2014 Melges 24 Avrupa Şampiyonası ise 5 Mayıs'ta Macaristan'da start alacak. Şimdiden katılımcı ekip sayısı 62'ye ulaşmış vaziyette.


Sonuçlar için TIKLAYINIZYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder