Satılık Tekneler

Megayat Halycon
12.08.2016 Megayat Halycon Amerika Birleşik Devletlerinin NewYork kentinde çalışmalarını sürdüren Gill Schmid Design tasarım ofisi, Halycon adı verilen 110 metre uzunluğundaki en yeni süperyat konsept projesinin detaylarını paylaştı. 

Megayat Halycon

Megayatın üst yapısı yat sahibi için, maksimum gizliliği sağlayabilmek adına yerden tavana kadar, dalgalı yansıtıcı camlar ile kaplanmış. Dalgalı yansıtıcılı camlar, reflektif camlar ile tek yönlü “beyaz” camların birleştirilmesiyle elde edilmiş. 

Konsept 110 metre uzunluğundaki megayat projesinin, üst yapısının kaptan köşkü üzerinde kalan bölümü ve kaptan köşkü seviyesi beyaz cam ile kaplanarak, yata mono kromatik bir görünüm verecektir.

Megayat Halycon2

Halycon megayatının en ilgi çekici özellikleri arasında, her ikisi de cam tabanlı olan yüzme havuzları sayılabilir. İki yüzme havuzundan büyük olanı ana güvertede de yer alırken,ikincisi ise üst kıç güvertede bulunuyor. Her iki havuz, birbirleri ile üst kattan alta dökülen şelale ile bağlanmış. Bu devasa havuz alanı, ana güvertede bulunan bir cam kapı ile bağımsız hale de getirilebiliyor.

Megayat Halycon3

Halycon'nın tekne garajı, iki adet 10 metre uzunluğundaki tender hizmet /eğlence teknesine ev sahipliği yapabiliyor. Ayrıca, garajda pek çok deniz sporları gereçlerini koyabilecek yer var. Hatta, bir de küçük denizaltı garajda kendisine yer bulmuş. Üst güvertesinde küçük helikopterlerin iniş kalkış yapabileceği, lisanslı bir helikopter pisti bulunuyor. 

Megayat Halycon4

Halycon'da hizmet verecek 37 personelin konaklaması için her türlü konfor düşünülmüş. Tabii ki, megayatta biri master, diğer 8 konuk kamarasında toplam 18 kişinin konaklayacakları kamaraların özellikleri saymakla bitmez..YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.