Satılık Tekneler

Mega Yacht Transport, Sunseeker 116'yı Teslim Etti
05.08.2016 Mega Yacht Transport, Sunseeker 116'yı Teslim Etti Sunseeker 116 yat, üretimi sonrasında 19 Temmuz 2016 günü Mega Yacht Transport'un gemi transferi ile Marmaris’e ulaştı. Yatın buraya ulaşması sonrasında, tüm işlemleri Sunseeker Türkiye üstlendi ve kısa sürede tamamladı. Teslimi öncesindeki son montajlar, Sunseeker Türkiye ekibi ve Sunseeker International tekniklerince birlikte gerçekleştirildi. Marmaris Marina’da üç gün içerisinde kolayca tamamlanan işlemler sonrasında, temizlenen ve yakıt ikmali yapılan Sesame, 21 Temmuz 2016 günü yat sahibine teslim edildi.

Mega Yacht Transport
 
Sesame
teknesi İngiltere - Poole limanından, Mega Yacht Transport operasyon ekibiyle başarılı ve güvenli şekilde gemiye yüklendi. Tekne, müşterisine zamanında Marmaris limanında teslim edildi. 

Mega Yacht Transport2
 
Firma yetkilisi Ömer Uçar; ''Sunseeker 116'nın hem operasyon hem de yüklemesinde 20 kişilik operasyon ekibimiz bizzat yer almıştır. Tekne, müşterimize zamanında teslim edilmiştir. Bizler bunun mutluluğunu yaşamaktayız.

Mega Yacht Transport3

Gemimiz 6 Temmuz sabahı İngiltere'den ayrılmış ve 19 Temmuz sabahı Marmaris limanına yanaşmıştır. Sesame teknesi, 19 Temmuz öğlen saat 12:00 itibari ile Türk denizine inmiştir.
 
İngiltere - Sunseeker'ın ürettiği, ilk 116 modelinin Türkiye’ye gelmiş olması daha da mutluluk verici bir gelişmedir. Hem Sunseeker İngiltere, hem de Türkiye temsilcisinin, Türk firması olan Mega Yacht Transport’u tercih ettikleri için ayrıca çok teşekkür ederiz.'' dedi.

 
megayachttransport.com 

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.