Satılık Tekneler

Mega Yacht Transport, CNR Avrasya Boat Show teknelerini teslim etti..
12.02.2016 Mega Yacht Transport, CNR Avrasya Boat Show teknelerini teslim etti..
Mega Yacht Transport’un taşıdığı 2016 model yeni tekneler, 2016 Avrasya Boat Show’da tekne severlerle buluştu.
 
Mega Yacht Transport, bu yıl da CNR Boat Show'da ilk defa sergilenecek, Avrupa ve Amerika'daki fabrikalardan yüklenen yeni tekneleri zamanında müşterilerine teslim etti.

mega-yacht-transport

Bu tekneler arasında ilk defa sergilenecek olan Beneteau Oceanis 41.1’in yanı sıra, Beneteau Monte Carlo 4, Monte Carlo 6, Grand Tourismo 40 gibi yeni model tekneler mevcut.
 
Hanse 575, Hanse 455, Hanse 415 model yelkenliler ve Sealine C 330, Almanya'dan CNR Boat Show'a taşındı. Ünlü Polonya Markası Galia dıştan takmalı tekneler de ilk defa Boat Show da sergilenecek.

mega-yacht-transport-2
 
Firmanın Satış Direktörü Ömer Uçar; "2016’nın en yeni modellerini zamanında fuara teslim edebildiğimiz için mutluyuz. Hava muhalefetinden doğabilecek gecikmeleri önlemek için bazı tekneleri planlanan tarihlerden erken yüklememiz gerekti. Teknelerin zamanında yetişebilmesi için ek gemi seferleri yaptık. Boat Show’daki katılımcı tüm firmalara bol kazançlar ve başarılar dileriz." dedi.
 
Tekne, megayat, hücumbot, deniz otobüsü v.b. deniz araçlarının taşımacılığını yapan Mega Yacht Transport, 13-21 Şubat tarihleri arasında CNR Avrasya Boat Show’da 3. Hall B16 numaralı standda temsil edilecektir.
 
 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder