Satılık Tekneler

MCP Yachts’dan, Silver Bullet 100
06.01.2016 MCP Yachts’dan, Silver Bullet 100

Otuz beş yılı aşkın süredir Brezilya’da motoryat üreten MCP Yachts, yeni tasarımı Silver Bullet 100 ile, yelkenli yat pazarına açılmaya hazırlanıyor. 30,48 metre boy uzunluğuna sahip olacak olan Silver Bullet 100’ün yapımına, bu ay sonuna doğru başlanacak. 

Silver Bullet 100

Bottino Design and Engineering’den Alejandro Bottino ile yapılan ortak çalışma sonucu, mühendisliği ve tasarımı tamamlanan Silver Bullet 100'ın yelkenleri, arması ve güverte donanımından da North Sails sorumlu olacak. 

Yarım kat yüksek tasarlanan salonu sayesinde, yelkenlide daha fazla konaklama alanı oluşturulmuş. Kıç tarafta konumlanan geniş tekne sahibi kamarasındaki büyük camlar sayesinde, son derece aydınlık bir atmosfer mevcut. İki adet misafir kamarası ve tayfa kamaraları baş tarafta olacak şekilde tasarlanmış. Üçüncü misafir kamarası ise, salonun hemen arkasında yer alıyor. 

Silver Bullet 100-2

Katlanır platformu sayesinde denize kolaylıkla ulaşma imkanı sunan teras bölümü, seyir esnasında hayli korunaklı kalıyor. Yine bu teras kısmı, isteğe göre jetski taşımak için de kullanılabiliyor. Servis botu ise; yelkenli yatın baş tarafında, bot yokken havuz olarak kullanılabilen kısımda taşınabiliyor. 

Yukarı çekilebilen salması sayesinde 2,5 metreye kadar azalan su kesimi, sığ sularda seyir imkanı sağlıyor. Silver Bullet 100’ün yüksek yelken performansı için su kesimi 4,5 metre. Yanmar 6LPA-STP2 motoru, 315 beygir güç üretebiliyor. 

Silver Bullet 100-3

Silver Bullet 100'ün kendi tramola atabilen cenovası 215 metrekare. Ana yelken alanı ise 260 metrekare. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.