Satılık Tekneler

McMullen & Wing'in 50 metrelik projesi
18.04.2014 McMullen & Wing'in 50 metrelik projesi

McMullen & Wing'in 50 metrelik projesi

Yeni Zelandalı megayat üreticisi McMullen & Wing, 164ft (50m)'lik yeni bir megayatın kontratını imzaladığını açıkladı. Çelik ve aluminyumdan üretilecek olan megayat, 1016 tersane numarasıyla anılıyor. İsmi ise henüz açıklanmadı.

Teslim tarihi 2016'nın başları olarak planlanıyor. Yeni megayatın tasarımında birinci sırada odaklanılan unsur iç ve dış yaşam alanları oldu. Bununla birlikte gidebileceği mesafe kapasitesi de hayli yükseltilmiş. Yatın neredeyse su seviyesinde olan kokpit kısmı son derece geniş bir alana sahip. Köprü güvertesinde de doğal bahçe kısımları oluşturulmuş. Güneş güvertesinde ve ön güvertede jakuziler konumlandırılmış.

McMullen & Wing'in 50 metrelik projesi

Yeni megayat, McMullen & Wing'in 2010'da ürettiği charter rekortmeni 45 metrelik BIG FISH'in üzerine ortaya çıkarıldı. BIG FISH'in üretiminde görev yapan Gregory C Marshall Navcal Architects ve McMullen & Wing'in kendi tasarım ekipleri yeni 50 metre'de görev alıyor.

Çağdaş bir atmosfere sahip olacak olan iç tasarımı Gregory C Marshall Naval Architects tarafından yapılacak. 5 kabine sahip olacak olan iç düzeninde 12 misafir konaklayabilecek. Geniş ve ferah iç mekanlarla dış yaşam alanları arasında 'akıcı' bir geçiş ortaya konarak benzersiz bir yaşam atmosferi oluşturulacak. Tekne sahibinin nefes kesici suiti ise köprü güvertsinde, kıç tarafta yer alacak.

McMullen & Wing'in 50 metrelik projesi


http://mcmullenandwing.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder