Satılık Tekneler

MCC'nin İkinci Explorer Motoryat'ı Satıldı
27.12.2013 MCC'nin İkinci Explorer Motoryat'ı Satıldı

MCC'nin İkinci Explorer Motoryat'ı Satıldı

MCC'nin ürettiği, Marco Polo Transocean Explorer serisi motoryatların ikincisi olan Mazy satıldı. Satışın yapıldığı esnada yeni ismi Qing'i alan 46 metre boyundaki motoryat okyanuslarda seyirlerine bu isimle devam edecek.

Uzun seyir amaçlı yat sektörünü pazarında öncü niteliği taşıyan yeniliklere imza atan MCC, sektörde dikkatleri üzerine çekiyor. 500GT'nin altında üretilen 45-46 metrelik motoryatlar, güvenlik, güvenilirlik ve olağan üstü yakıt ekonomisi açısından kendilerini kanıtladılar. Eski Marco Polo olan Dorothea III'ün sahipleri, yatı aldıkları 2011 yılından bu güne tam olarak 70 bin deniz mili mesafe yol yaptılar.

MCC'nin İkinci Explorer Motoryat'ı Satıldı

Şuan için MCC, yeni jenerasyon 46 metre serisini üretmeye hazır. Ek olarak 38 metrelik 'explorer' tipi yeni tasarımın tüm mühendislik ve tasarım planları da hazır.

Çift Caterpillar motoruyla 7 bin deniz mili mesafe katedebilme kapasitesine sahip olan Qing, bu mesafeyi 11 knot süratte gidebiliyor. 13 knot'ta ise 3300 deniz mili gidebiliyor.

www.cheoyleena.com

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.