Satılık Tekneler

MC38 filosu Sydney'de yarıştı
29.04.2014 MC38 filosu Sydney'de yarıştı

The Royal Sydney Yacht Squadron'ın favorisi Ross Hennessy ve Ghost Rider ekibi yine zafere ulaştı. Kulübün organize ettiği yarışlarda ikinci defa zafere ulaşan Ghost Rider, bu kez son ana kadar kıran kırana geçen mücadeleden başarıyla ayrıldı. Son derece rekabet içinde geçen yarışlar üç gün boyunca devam etti. Yarışların ilk gününde kazanan Ghost Rider'ın ardından Vino, Kerisma, Dark Star ve Ginger tekneleri geldi. Yaklaşık bir saat süren yarışta birinciyle sonuncu arasında sadece 8 saniyelik bir zaman farkı vardı.


MC38-Sydney-Upwind

Haftasonu boyunca genellikle liderlik pozisyonunu koruyan
Ghost Rider'ı zaman zaman Vino ekibi zorladı hatta ikinci günün sonunda birinciliğe kadar çıktı. Son gün risk almadan yarışan Ross Hennessy'in Ghost Rider ekibi, Royal Sydney Yacht Squadron zaferini elde etti.

Günümüzün one-design yat filoları arasında modern bir seri olan MC38, basitlik, performans ve az bütçe gibi önemli unsurları bir araya getirmek amacıyla geliştirildi. MC38'in avantajları sınıf tarafından şöyle sıralanıyor:

MC38-Sydney-Downwind

-Daha az bütçe ve daha küçük boyutlarla, TP52 performansı ve heyecanı.

-Sınıf kurallarındaki karışıklığı ortadan kaldıran tekne tasarımı ve kolay kullanım.

-Sudaki yarış zamanını maksimize edip, taşma, kurulum, altyapı, optimizasyon gibi zaman harcayan unsurların minimize edilmesi.

-Tekne sahiplerinin sadece tekneyi kullandığı 'owner driven' olgusunun ötesinde, tekne sahiplerinin ilk günden son güne kadar yönettiği ve sınıfın yolunu çizdiği bir sistem.


http://www.mc38association.com/


 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.