Satılık Tekneler

MasterCraft NXT20
04.05.2016 MasterCraft NXT20
MasterCraft’ın NXT20’si, üst sınıf bir sörf dalgası yapan su sporları teknesidir. Üstelik tam da garajınıza sığacak boyutlarda. 

MasterCraft-NXT20

Eğer küçük, hesaplı ve aynı zamanda lüks görünümlü bir su sporları teknesi arıyorsanız, bu sınıfta dünya lideri olan MasterCraft’ın NXT20’si tam size göre. GPS’li hız kontrolü ünitesi, dijital ekranı, entegre soğutucusu ve kaliteli işçiliği standart olan NXT20’nin, Amerika pazarındaki başlangıç fiyatı 50 bin Dolar. Bu oldukça uygun fiyatlı ve mütavazı boyutlardaki MasterCraft’ın, diğer büyük modellerden aşağı kalır hiçbir yanı yok. NXT20’nin gövde malzemesi ve üretim tekniği diğer tüm modelleriyle bire bir aynı. 


NXT20’nin gelişmiş gövde yapısı sayesinde teknenin her iki yanında da sörf yapmak mümkün. NXT sörf sistemi ile tekne, piyasadaki diğer 20 feet’lik su sporları teknelerinden bir adım önde bulunuyor. Bu ileri teknoloji sistem, basit bir analog düğme ile kolayca kontrol edilebiliyor. NXT’de kullanılan bu sistem, X Serisi teknelerdeki Gen 2 sörf sistemiyle aynı donanıma sahip. 

MasterCraft-NXT20-2 MasterCraft-NXT20-3
MasterCraft-NXT20-4

Dijital ekrandaki göstergelerle kullanılan sistemle, balastlar doluyken tek bir tuşla suyu dışarıya boşaltmak mümkün. NXT’nin bu sistemi X Serisi kadar farklı özellikler sunmasada, hayli kolay kullanılabilirliği sayesinde ilk kez kullanacaklar için bile oldukça basit.

MasterCraft-NXT20-5 MasterCraft-NXT20-6
MasterCraft-NXT20-7

Teknik Özellikleri:

Length                : 20'
Beam                 : 91"
Dry Weight          : 3,825 lbs
Fuel Capacity      : 44 gallons
Seating Capacity : 11
Standard Ballast  : 870 lbs
Max Ballast         : 1,770 lbs
Standard Power   : 5.7L 365 ft/lbs torque
Maximum Power  : 7.4L 365 ft/lbs torque
 
www.mastercraft.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.