Satılık Tekneler

Martı Marina Yacht Club’da Yelken Yaz Okulu
09.06.2015 Martı Marina Yacht Club’da Yelken Yaz Okulu
Martı Marina & Yacht Club Yelken Yaz Okulu genç deniz tutkunlarını bekliyor. Temmuz - Eylül arasında 2’şer haftalık yelken eğitimleri, optimist ve laser olmak üzere 7-17 yaş grubuna yönelik hazırlandı. 

Martı-Marina-Yacht Club’da-Yelken-Yaz-Okulu

Ege’nin en güzel köşelerinden biri olan, Marmaris Hisarönü’nde bulunan Martı Marina & Yacht Club, denize tutkuyla bağlı her yaşta yelkencileri yetiştirmek üzere “Yelken Yaz Okulu” düzenliyor. Bu yıl 4 dönemde gerçekleşecek olan yelken yaz okulunun ilki, 1 Temmuz’da başlıyor. 5 Eylül’e kadar 2’şer haftalık dönemlerde düzenlenecek yaz okulu için kayıtlar başladı. Çevreye duyarlı yaklaşımı ile Turmepa  (Deniz Temiz Derneği) işbirliği içinde, Hisarönü Körfezi'nin temizliğini üstlenen mavi bayrak sahibi Martı Marina & Yacht Club, bu yıl genç yelkencileri yetiştirme sosyal sorumluluğunu üstlendi.

Martı-Marina-Yacht Club’da-Yelken-Yaz-Okulu-1

Yelken eğitiminin, uzman eğitmenler tarafından verildiği Martı Marina & Yacht Club Yelken Yaz Okulu, 7-12 yaş grubu için optimist ve 13 – 17 yaş grubu için laser sınıfına yönelik planlandı. Karada ve denizde günde 6 saatten, toplam 36 saatlik teorik ve pratik eğitimin tasarlandığı kurs sonunda, katılımcılara sertifika verilecek. İleriki yıllarda da deniz yaşantısını sürdürmek isteyen kursiyerler için, lisans çıkartma ve uzun vadede yarışçı olabilme imkanı da sunulabiliyor. 

Martı-Marina-Yacht Club’da-Yelken-Yaz-Okulu-2

1996 yılından bu yana hizmet sunan, “Mavi Bayrak” sahibi ve Türkiye'nin denize girilebilen ilk marinası Martı Marina & Yacht Club’da yaz okulu programı, her gün 10:00’da buluşma ile başlıyor. Ardından hava ve deniz koşullarına göre eğitimler planlanıyor. Öğle yemeği ardından saat 16:30’a kadar eğitimler devam edecek. Genç denizciler saat 17:00’de teknelerin toplanması ardından dinlenmeye geçecek.
 
martigroup.com.tr

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.