Satılık Tekneler

Maritimo M65
09.08.2016 Maritimo M65 Üstün mühendisliği, gücü ve muazzam verimliliğiyle Maritimo stilini doruklara taşıyan M65, firmanın model yelpazesinin amiral gemisi. En ufak detayına kadar baş döndürücü bir motoryat olan Maritimo M65; etkileyici hacimlerde sunduğu yaşam alanlarında ailenize yüksek stil, güvenlik ve konfor içinde cömert bir anlayışla seyir tecrübesi yaşatacak. 

Maritimo-M65

Motoryatın tüm genişliğinden faydalanan master kamarası dahil olmak üzere sahip olduğu dört misafir kamarasında M65, hayli tatmin edici konaklama kapasitesi ve yüksek standartlar sunuyor. Tam donanımlı geniş mutfağında da Miele marka mutfak ekipmanları tercih edilmiş. Çift kapaklı buz dolabıyla birlikte 25 şişelik özel şarap dolabı ve LED ambiyans aydınlatmaları mutfağın başlıca özellikleri arasında.Maritimo M65’in master kamarasının ebeveyn banyosu, motoryatın altı çizilmesi gereken unsurlarından. Oldukça kapsamlı dolaplar, ayrı tuvalet, çift lavobo gibi donanımlar, motoryatın boyutlarına göre beklentinin çok üzerinde. Toplam dört kamaranın diğer ikisini ise VIP donanımlı misafir kamaraları oluşturuyor. Her bir kamarada 12 bin BTU iklimlendirme sistemleri, tik kaplı gardroplar lüks atmosferi ve konforu misafirlere yaşatıyor. 

Maritimo-M65

Normal şartlarda bu boyutlardaki bir motoryatta üç kamaralı düzen alışkanlığı vardır. Martitimo M65; 18,6 feet’lik genişliği sayesinde dördüncü kamarayı da kullanıcısına sunuyor. Çocuklar veya bakıcılar için kullanılabilecek olan bu kamara ihtiyaca göre ofis, çamaşır odası veya giyinme odası olarak da düzenlenebiliyor.

M65 motoryatın salonunda yer alan flybridge merdiveni, alışılagelmişin dışında oldukça geniş şekilde tasarlanmış. Açılır kapanır koltuklar, yerleri değişebilir masalar ve büyük wet barı ile seyir halindeyken adeta evinizdeymişçesine his oluşturmaya yetiyor.

Maritimo-M65  Maritimo-M65 
Maritimo-M65

Kapalı flybridge alanıyla farklı karakterini ilk etapta göze çarpan M65’in tasarımı, bu üst güverte katında bulunan tek dümen istasyonuyla hem alt güvertedeki yaşam alanını genişletmiş oluyor hem de çok daha fazla hakimiyet hissi uyandıran bir dümen evi sunuyor. M65’in bu kapalı flybridge’i firma tarafından ‘skylounge’ olarak adlandırılıyor. Bu güvertede sadece dümen istasyonu bulunmuyor: Son derece konforlu oturma grubu, kokteyl masası ve wet bar kabini de yine bu güvertede düşünülmüş. Elektrikli açılır tavan, 24 bin BTU’luk havalandırma ve iklimlendirme sistemi yine bu kapalı flybridge’in özellikleri arasında. Flybridge güvertesinin kapalı alanının özelliklerinin ötesinde kıç tarafta tasarlanmış olan açık balkon kısmını da atlmamakta fayda var. 

Maritimo-M65

Çift 900’er beygirden çift 1200 beygir’e kadar motor seçeneği sunan Maritimo M65, sınıfının en az yakıt tükten motoryatı niteliğini taşıyor. Maritimo M65’i bu denli verimli yapan özellikleri ise süper verimli şaft drive sistemi ve en son teknolojiler ile tasarlanmış üstün gövde yapısı. Tüm bu üstün mühendislik ve verimlilik bir araya geldiğinde de Martimo M65’in markanın değerini daha da yukarılara taşıdığı bir gerçek. 

Maritimo-M65

Teknik özelliker:

Boyu: 21,51 metre
Genişliği: 5,67 metre
Su kesimi: 1,325 metre
Kuru ağırlığı: 42.245 kg
Yakıt kapasitesi: 6.300 litre
Su kapasitesi: 1.500 litre

Maritimo M65'in satış ilanına ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ.

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org


 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder