Satılık Tekneler

Maritimo M58
07.01.2016 Maritimo M58 Açık plan düzeni sayesinde ferah bir iç mekana sahip olan Maritimo’nun M58 modeli, aydınlık ve iç açıcı atmosferi kadar lüks unsurları da iç mekanında barındırıyor. Geniş ve aynı zamanda çift katlanır salon kapıları, kokpit ile salon kısımları arasındaki geçişi son derece kolay ve engelsiz bir şekle sokuyor. Deniz havası sadece salondan içeride değil, kamaralarda dahi hissediliyor.

Maritimo-M58

Tam genişlikteki master kamarasında king size yatak, suit oturma odası ile birlikte makyaj veya çalışma odası da düşünülmüş. Misafirlerine konforu en üst seviyede garanti eden Maritimo M58 motoryat, yine en üst düzey lüks unsurları tüm yaşam alanlarında sunuyor. Maritimo M58’in ilk göze çarpan niteliği olan kapalı flybridge’ine, içeride kapalı halde tasarlanmış merdiven ile ulaşılıyor. Bu sayede havalandırma ve iklimlendirme sisteminin performansı en üst düzeyde korunabiliyor. Kapalı flybridge’in kıç tarafa doğru açılan bir balkonu da mevcut. Açılır tavan ile tasarlanmış olan bu flybridge, istenildiğinde çift kişilik bir yatağa dönüşen koltuğu sayesinde fazladan bir kamara olarak da kullanılabilir. Şaftlı itiş sistemi ve gelişmiş gövde yapısına sahip olan Maritimo M58 motoryat, üstün denge, güvenlik ve yüksek performans ile göz dolduruyor. Gelişmiş elektrik güvenlik sistemi, istenmeyen herhangi bir duruma karşı en baştan hazırlıklı. El işçiliğiyle imal edilen gövdesi ve düşük açılı, dayanıklı şaftı; firma tarafından 5 yıl garanti altında alınmış.

Maritimo-M58  Maritimo-M58 
 Maritimo-M58 Maritimo-M58 

Maritimo M58’in öne çıkan özellikleri sadece konfor, lüks ve dayanıklılık ile sınırlı değil: 800 beygir güç üretebilen Volvo Penta motorları ile 20 knot süratle seyrederken 680 deniz mili mesafe katetme kapasitesi var. Gaz kolunun 1300 devire düşürülmesi halinde ise M58’in verimli gövde yapısı ile katedebileceği mesafe, 800 deniz milini aşıyor. Bu devirde okunan sürat ise 13,1 knot. Motoryatın yine bu motorlarla yapılan testlerde erişebildiği maksimum sürat yaklaşık 32 knot olarak belirtiliyor. 

Maritimo-M58

TEKNİK ÖZELLİKLER:

LENGTH OVERALL 18.79 M61.64 FT
HULL LENGTH (ISO)1 8.79 M61.64 FT
BEAM 5.20 M17.06 FT
DRAFT 1.35 M4.43 FT
DRY WEIGHT 29,000 KG63,934 LBS
FUEL CAPACITY 5,000 L1,320 US GAL
WATER CAPACITY 800 L211 US GAL
HOLDING TANK 200 L53 US GAL
SLEEPING CABINS 3
SLEEPING CAPACITY 6 STANDARD
ENGINES (STANDARD) 2 X VOLVO D13 - 800 MHP
GENERATOR 17.5 KW 50 HZ / 21.5 KW 60 HZ

Maritimo Satış ilanına ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ.

Maritimo Türkiye distribütörü  UTL-Skiper firması tarafından satışa sunulmaktadır. 

http://www.skiper.org

0212 202 7346

Maritimo:

Avustralya’nın; eşsiz güzellikteki sahilleri ve Hint Okyanusu ile Güney Pasifik Okyanusu gibi muazzam coğrafyaların merkezinde olması, Bill Barry-Cotter’ın 40 yıldır en çok ödül kazanan tekne üreticisi olmasında şüphesiz en büyük etken. Bill Barry-Cotter’ın; yılların getirdiği tecrübesi, vizyon ve mühendislik dehasının sonucu ise Maritimo markası olarak sektörde adından söz ettiriyor. Uzun mesafeli seyir kapasitesi ve en zorlu deniz koşullarında maksimum dayanıklılık gibi üstün mühendisliklerin ürünü olan Maritimo’nun yatları, pazardaki en kaliteli ve en kullanışlı yatlar olarak öne çıkıyor. Bill Barry-Cotter’ın Maritimo markası, Avustralya’da üretilen tek 9001 ISO akreditasyonlu tekne üreticisi niteliğine sahip. 

Maritimo-powerboat

Dünyada en önde gelen teknolojiler ile üretim yapan Maritimo, bu özelliğini offshore yarışlarında boy gösteren yarış tekneleri ile tüm dünyaya bir kez daha kanıtlıyor. Maritimo’nun ürettiği, saatte yaklaşık 280 kilometre süratle seyreden yarış teknelerinin akıllı ağırlık dağılımları, hafif ama dayanıklı malzemeleri ve güçlü dümenleme sistemleri, firmayı Avustralya ve tüm uluslararası pazarda yine bir adım öne çıkarıyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder