Satılık Tekneler

Marex 310 Sun Cruiser
22.09.2016 Marex 310 Sun Cruiser

Marex Sun gezi teknesi; 1988’den 2015’e kadar çeşitli varyasyonlarda üretildi ve muazzam bir satış başarısına imza attı. Üç farklı tipte piyasaya sürülmüş olan modelden şimdiye kadar tam 630 tekne üretildi. Şimdi ise yepyeni bir versiyon piyasaya çıkıyor. Dünya lansmanı, Oslo yat fuarında bu ay yapılan yeni 310 Sun Cruiser, aynı konseptin üzerine büyük yenilikler sunuyor.

Marex 310 Sun Cruiser

Geniş kokpitinde tasarlanmış olan oturma alanı, istenildiğinde büyük bir güneşlenme minderine dönüşebiliyor. Ortada konumlanan masasında 10 kişilik misafir grubu rahatça yemek yiyebiliyor. Dümen istasyonunda 2 kişilik koltuk bulunuyor. Bu hizanın iskele tarafında ise, yine öne dönük bir koltuk daha yer alıyor. Güneşlenme platformu, diğer yeni nesil Marex’lerde de olduğu gibi oldukça geniş. Teknenin yan güverteleri ise, geniş ve derin tasarımları sayesinde baş üstüne geçişi oldukça güvenli hale getiriyor. 

Marex 310 Sun Cruiser-2

Tek kuyruk motoruyla itişin gerçekleştiği 310 SC gezi teknesi, kolay planing yapabilen gövde yapısı sayesinde ekonomik ve süratli seyirler yapabiliyor. 

310 SC
’nin alt güvertesinden bahsedilecek olursa, karşımıza çıkan ilk şey mutfak oluyor. Kokpit çıkışının hemen yanında olan mutfak bölümü son derece donanımlı. Geniş ve çok sayıda olan saklama dolaplarıyla birlikte, 170 litrelik buzdolabı hayli tatmin edici. 

Marex 310 Sun Cruiser-3

Teknenin konaklama kapasitesi baş ve orta kamarayla sağlanıyor. Baş altında konumlanan kamaranın tavan yüksekliği 1,91 cm. Orta kamarada yer alan çift kişilik yatak ise, 1,60 cm’lik genişliğiyle dikkat çekici. Sancak tarafta konumlanan banyo, her iki kamaranın da girişinin karşısında yer alıyor. 

Yeni 310 SC’nin önemli unsurlarından biri de,, yenilikçi tavan gölgeliği. Kokpitin targa tipi tavanını kapatan gölgelik, manuel olarak kontrol ediliyor ve isteğe göre farklı pozisyonlarda kilitlenebiliyor. Teknik detayları:

Tatlı tankı: 280 litre
Sintine tankı: 150 litre
Aküler: 4x95 Ah + 1x95 Ah
Yan güvertelerin genişliği: 25 cm
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.