Satılık Tekneler

Mares 45 Yacht Fish
22.09.2016 Mares 45 Yacht Fish Mares 45’ Ft Yacht Fish, Mares filosuna katılan en son katamaran. Mares’in yeni sınıf Mares Katamaranları serisinin ilk örneği. Özel patentli katamaran gövdeleri nedeniyle, hem arka kokpitte tüm görüşe hakim kullanma alanına, hem de geniş ve konforlu flybridge’inden kullanımına olanak sağlıyor. Kokpit, en müşkülpesent balıkçıyı bile memnun edecek kadar geniş. 

Mares 45

Belirgin hatları onun bir ‘Mares’olduğunu kesinlikle gösteriyor. Tekneye adım atıldığında, genellikle daha büyük yatlarda farkedilen iç tasarım, yerleşime gösterilen özen ve bitimdeki hassasiyet dikkat çekiyor. Ayrıca, arka güverte ve salondaki alanın büyüklüğü şaşırtıyor. Geniş arka güverte kapıları, iç ve dış alanlarda eğlenmeyi gerçek bir zevk haline getiriyor. Salonda ayarlanabilir masa ve eğlence alanı, pop-up ankastre TV ve geniş mutfak, aynı alanda çalışma ve eğlenme olanağı sunuyor.Standard Donanımdaki Ana Teknik Özellikler

Tüm boy 13,59 m
Genişlik 4,57 m
Derinlik 0,51 m
Yakıt tankı 1,703 litre
Su tankı 378 litre
Ağırlık 1,450 kg
Kamara yüksekliği 1,98 m
Yatak kapasitesi 6 kişi

Mares 45  Mares 45 
 Mares 45 Mares 45 
 Mares 45  Mares 45

Çift Cummings 480 HP Zeus Drives makinaya sahip. Gövde rengi müşteri tercihine gore belirleniyor. Kısaca, 45 Mares’te her şey düşünülmüş, marinada veya kıyı seyirlerinde tüm gözler üzerinizde olacak…

Mares’in Tarihi

Yeni Zelanda dilinde ‘deniz’ anlamına gelen Mares, 1982 yılında Yeni Zelandalı balıkçılık aşığı futurist bir işadamı tarafından kuruldu. Yeni Zelanda’da 7 feet dalgalar gündelik sayıldığı için, bu tarz bir denize özel bir katamaran gövdesi çizimiyle yola çıktı. O tarihten bu yana, Mares, 21 ila 91 feet arası motor katamaranlar üretti. 2011 yılından itibaren pazarın en uygun yakıt tüketimine sahip yeni serisini suya indirdi. Mares, asimetrik katamaran gövdesi, yüksek teknoloji reçine infüzyon ile hafif üretim, pod drive pervane sistemi ve foilleri, yeni ince Avrupai stil, titiz yerleşim ve bitiş ile, aklı başında bir tekne almak isteyen denizciler için uygun bir seçim oluşturuyor.

Mares 45

Mares üretim teknolojisi

Reçine infüzyon kompozit teknolojisi ile üretilen bütün Mares katamaranları, sağlam üretilip, en uygun performans için hafif tutulmuştur. Bu üretim tekniği, tüm reçinenin polipropilen dokuma kumaşa vakum infüzyon sistemiyle emdirilmesini sağlar. Böylece boşluk veya birikimler olmaz ve tam bir laminasyon yapılır. Bu tarz üretimde, kalıplar mükemmel olmalıdır. %70 cam elyaf %30 reçine oranı ile de, geleneksel yöntemle %40 cam elyaf %60 reçine oranında üretilmişlerden daha güçlü ve hafif tekneler üretilmiş olur.

Mares 45

Bütün depolar, elektrik ve mekanik donanım, en üst standardda yapılmabilmesi için, Mares tersanesinde yapılmaktadır. Tüm donanım, kumaşlar ve malzemeler, okyanus şartlarına uygun seçilmektedir. Her üretim safhasında, sektörün öncü kalite kontrol sistemleri, devamlılık ve üst düzey üretim kalitesi sağlamak için  uygulanmaktadır. Tüm bu safhalardan, son donanım ve parlak boya bitimden sonra, her tekne teslim edilmeden once suda performans ve genel testlerden geçer.

Mares tekneleri Türkiye'de UTL Skiper firması tarafından satışa sunulmaktadır.

Mares 45 Yacht Fish satış ilanına ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ.
 
UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org
 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder