Satılık Tekneler

Manifesto 234
17.11.2014 Manifesto 234
Manifesto 234, VPLP Design’dan okyanus geçebilecek kapasitede, etkin seyirler yapabilen ve son derece stabil bir deniz taşıtı. Bunların ötesinde ise son derece küçük ve sığ sulara girebilecek drafta sahip. Manifesto 234, rahatlama, nefes alma, yenilenme ve armoni içinde yaşama anlamlarına gelen ‘respire’ kelimesi ile anlatılıyor. Muazzam açık yaşam alanları, son derece şık stili ile eşi benzeri olmayan katamaran gövde bir yat tasarımı. 

Özetle Manifesto 234, düşük masraflar ile lüks yaşam alanları ve stabilitenin bir araya geldiği bir proje.

Manifesto 234

Muazzam açık alanların yanı sıra, her taraftan ışık alan ferah iç mekanlar, tasarımın ‘açık’ ve ‘aydınlık’ ruhunu bir kez daha ortaya çıkarıyor. Lüks yaşam alanları, misafirlerin birlikte paylaşabileceği benzersiz eğlence seçenekleriyle birlikte, kendilerine ayıracakları özel zamanları da mümkün kılıyor. 

Manifesto 234

Farklı itiş modlarıyla, sürat yerine farklı mesafe ve otonomiye odaklanıyor. 

Manifesto 234Manifesto 234

Büyük servis botları, denizaltı, yelkenli tekneleri gibi su üstünde ve su altında birçok eğlence seçeneği de tasarımda yer alıyor. 

Manifesto 234Manifesto 234

Dışarıdan kolayca müdahaleyi mümkün kılan teknik işlerin yer aldığı ayrı güverte, alt yapısal tüm problemlere kolayca erişim sağlıyor.

 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.