Satılık Tekneler

Mangusta 165E Yılın Süperyatı
10.10.2014 Mangusta 165E Yılın Süperyatı
Overmarine Grubu 2014 yılının süperyat ödülü olan ‘Barca dell’Anno’’ ödülünü, Mangusta 165E motoryatı Moonraker ile kazandıklarını gururla açıkladılar. 2014 şubat ayında suya indirilen tamamıyla yepyeni olan Moonraker, Maxi Open Mangusta motoryat serisinin sekizinci üretimi. 165E olarak isimlendirilmesinin sebebi ise “Evolution” (Gelişim veya Evrim) “E” harfinin temsil ettiği Mangusta gelişim ve evrimi, ilk kez 2014 Monaco Yacht Show’da ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. 

mangusta 165E

Mangusta tarafından inşa edilen Moonraker  - Mangusta 165E, Genova Boat Show’da düzenlenen gala töreni sırasında sunulan 2014 Yılın Süperyatı ödülünü kazandı. Pek çok otorite tarafından ödül için favori gösterilen Moonraker yüksek performansı, en üst düzeyde dengesi, verdiği güven duygusu ve yaşam konforu ile ödül için jürinin karar vermesini kolaylaştırdı. İlk kez Monaco Yacht Show’da ziyaretçilerin beğenisine sunulan Moonraker  - Mangusta 165E, Genova Boat Show boyunca da ''Superyacht'' kategorisinin finalisti olarak da büyük ilgi gördü.

Mangusta 165E Yılın SüperyatıMangusta 165E Yılın Süperyatı
Mangusta 165E Yılın SüperyatıMangusta 165E Yılın Süperyatı

Maxi Open Mangusta filosunun en son amiral gemisi en yeni modeli olan Moonraker  - Mangusta 165E, Monaco Yat Fuarı'nda dünya prömierini yaptı. O bir harika ve benzersiz Maxi Open. Tekneye ilk adımınızı attığınızda hani farklı duygulara kapılırsınız ya, işte öyle bir şey. Sofistike bir dünyaya adımınızı atıyorsunuz; mükemmel malzemeler, cilalı ve renkli mekanlar sizi hayal dünyasına taşıyor. 10 farklı türde mermer ve hatırı sayılır miktarda deri sizi sımsıcak kucaklıyor. Doğal ışık iç mekanları daha da sıcak ve ihtişamlı yaparak nefesleri kesiyor.

Mangusta 165E Yılın Süperyatı

Lüks Yat Mangusta 165E Moonraker benzersiz estetik yapısal özelliklerini geniş bir yelpazede sunmakta. Ana salon tarafında tek bir cam panelden oluşan etkileyici yan pencere mükemmel görünürlük sağlamakta ve bol miktarda doğal ışığın içeriye alınmasına imkan vermektedir. Buna ilave olarak flybridge’de ev sahipliği yapan U şekilli divan, bu çarpıcı yata daha modern ve agresif çizgileri vermektedir.

Mangusta 165E Yılın SüperyatıMangusta 165E Yılın Süperyatı

Teknik anlamda da bazı önemli yeniliklerden söz etmeden geçmeyelim. Yeni MTU 16V4000 M93L 4700hp motorları M90 3650hp yerini almış. Üçlü MTU 16V 4000 M93 dizel grup güç ünitesi, Mangusta 165E Superyacht Moonraker’ı kolayca etkileyici 40 deniz mili hıza ve 36 deniz mili seyir hızı çıkartmakta. Bu yüksek hızlarda, ana yapıda kullanılan yüksek kalite ve teknolojiye sahip kompozit malzemeler ile vibrasyon düzeyi, ses izolasyonu ve ergonomik kullanım kontrol altında tutularak mükemmel konfor düzeyi sağlandı.

Mangusta 165E Yılın Süperyatı

Yeni bir model Kamewa waterjet, yeni bir tasarıma sahip NP (yeni pompa) kullanılarak daha iyi bir performans ve daha az yakıt tüketimi sağlandı. Elektronik sistemler önemli ölçüde değiştirilerek ilave fonksiyonlar eklendi, ama en önemlisi belki de mürettebat ve konuklara zarar vermeyecek olan CO2 içermeyen yangın söndürme sistemi.
 

www.overmarine.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder