Satılık Tekneler

Mangusta 132 Satıldı
19.01.2015 Mangusta 132 Satıldı
Overmarine Grup tarafından adı ilk kez 2013 Eylül ayında duyurulan Mangusta 132’nin satışının yapıldığı açıklandı. Mangusta 132 süperyatı, Overmarine Grup’un üretimi olan Mangusta 130 platformunun, geliştirilmiş doğal bir üst versiyonu. Ancak 130’a göre pek çok büyük farklılıklar gösteriyor.

Mangusta 132 Satıldı

Overmarine Grup Ticaret Müdürü Francesco Frediani ilk Mangusta 132 satışından elde ettikleri başarı sonrasında; “Bu model, grubun stratejik gelişim planı doğrultusunda yaratılmış bir üründür. Özellikle son yıllardı kendimizi yenilediğimiz ve geliştirdiğimiz yapının bir parçası. Hedeflediğimiz stratejik tercihlerin sonucunu, bugün satışını yaptığımız Mangusta 132 ile kanıtladık. Mangusta 132, Overmarine Grup’un aynı aileye ait olan tersanesinde gösterdikleri ciddiyet ve tecrübe birikiminin bileşkesi. Artık pazarda bizim de önemli bir payımız olacak.” dedi.

Mangusta 132 Satıldı

Daha önce açıklanan bilgilere göre çift 4.600 HP MTU motorları ve yeni KaMeWa waterjetleri ile, Mangusta 132’nin 36 knot sürate erişebildiği ifade edilmişti.

Mangusta 132 Satıldı

Yeni 132 serisinde yat sahibi için cömert boyutlu sundeck özel bir alan olarak da kullanılabilecek. Ayrıca süperyatta çift dümen bulunuyor. Sundeck hem keyif için hem de yüksek hızlarda seyrederken deniz keyfinin doruğunu yaşamak için ideal bir mekan.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder