Satılık Tekneler

Mangusta 110 Süperyat Suya İndi
28.11.2013 Mangusta 110 Süperyat Suya İndi

Mangusta 110 Süperyat Suya İndi

İtalyan süperyat üreticisi Overmarine Group, yeni süperyatı Mangusta 110'u suya indirdi. Open maxi sınıfına giren, 33.8 metre boyundaki yeni Mangusta 110, düzenlenen tören eşliğinde Viareggio, İtalya'da suya indirildi. Dünya'ya tanıtımını 2014'ün Şubat ayında düzenlenecek Miami Uluslararası Yat Fuarı'nda gerçekleştirecek olan Mangusta 110, önümüzdeki günlerde ABD'ye gitmek için Atlantik'i geçecek.

Mangusta 110 Süperyat Suya İndi

Overmarine'in geçtiğimiz Ağustos ayında piyasaya sunduğu yeni modeli Mangusta 132'nin bir küçük modeli olan yeni Mangusta 110, İtalyan tasarımcı Stefano Righini tarafından tasarlandı. Tasarımda Mangusta 110'un sportif stili, yüksek performansıyla mükemmel bir uyum yakalamışa benziyor. Yeni süperyat, ikiz MTU 16V 2000M94 makineleri ve Kamewa sujetleriyle 33 knot sürate rahatlıkla erişebiliyor. Yüksek denge, düşük titreşim ve ses seviyeleriyle dikkat çeken bu dev motoryat, sıfır-sürat gyroscopic stabilizörleri sayesinde seyir halinde veya demirde, maksimum konforu garantiliyor.

Mangusta 110 Süperyat Suya İndi

Geniş bir flybridge'e sahip olan Mangusta 110, opsiyonel olarak ikincil dümene sahip olabiliyor. Geniş iç hacminden maksimum düzeyde faydalanabilmenin göz önünde tutulduğu iç düzeninde yer alan dört ayrı kabin, 9 kişinin konaklamasına olanak sağlıyor. Yarı kişiselleştirilebilen iç düzeninde, alıcının ihtiyacına göre farklı seçenekler mevcut.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.