Satılık Tekneler

Malcolm McKeon’un 51 Metrelik Konsepti
06.09.2016 Malcolm McKeon’un 51 Metrelik Konsepti Malcolm McKeaon Design, yeni dev yelkenli konseptini basınla paylaştı. 51 metre boy uzunluğuna sahip olan yelkenli süperyat, aluminyumdan üretilmek üzere tasarlandı. 

MM51

5 adet tam donanımlı kamaraya sahip olan MM51 konseptinin, 10 kişilik konaklama kapasitesi sunuyor. Kamaraların en dikkat çekici özelliği, gün ışığından sonuna kadar faydalanabilir büyüklükte pencerelere sahip olması. Bu aydınlık iç ortam salon kısmında da devam ediyor. Cam tavan bu kısımda oldukça ferah bir atmosfer sunuyor. Tavandaki bu cam paneller, yansıtıcı iç katmanları sayesinde ısıyı içeriye geçirmiyor. 

MM51-2

Salonun cam tavanı kokpit kısmının üzerine doğru uzuyor. Dışarıdan bakınca, kapalı yaşam alanıyla açık kısım arasında yumuşak bir geçiş ortaya çıkmış oluyor. Salon ve kokpit kısmı sürgülü cam kapılar ile ayrılıyor. 

Tik başüstünde büyük bir servis botu taşıyacak alan mevcut. Kıç güverte ise, bir seviye daha alçakta olacak biçimde tasarlanmış. Bu sayede denize erişim oldukça kolay bir şekle sokulmuş. Bu bölümde ayrıca manzaranın keyfini çıkarmak için kıça dönük oturma grubu tasarlanmış. 

MM51-3

Çekilebilen salması sayesinde, 7,2 metrelik su kesimi 4,75 metreye kadar gerileyebiliyor. Arma boyu ise 68,5 metre. 

Üretilmeye hazır olan MM51 projesi, 2016 yılının sonundan evvel kontrat imzalanırsa 2018’in kış sezonunda sahibine teslim edilebilecek.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.