Satılık Tekneler

Majesty 100’ün İlk Gövdesi Suya İndi
07.03.2017 Majesty 100’ün İlk Gövdesi Suya İndi Birleşik Arap Emirlikleri’nden Gulf Craft, yeni Majesty 100 motoryatını Dubai Uluslararası Yat Fuarı’nda tanıttı. GRP gövde ve RINA sınıflandırılmasına göre inşa edilen motoryatın tam boyu 31,68 metre. 

Majesty 100

Mühendislik ve tasarım anlamında son derece pratik ve güçlü bir proje olan Majesty 100, süperyat giriş sınıfı için ideal bir model. 

Gulf Craft, yeni Majesty 100’ü yarı-üstü açılır bir model olarak tanımlıyor. Yarısı kapanabilen flybridge tasarımına sahip olan motoryat, misafirlerine baş tarafta sürgülü panel kapılarla ayrılmış skylounge veya kıç tarafta güneşlenme alanı gibi keyifli açık yaşam alanları sunuyor. 

Majesty 100.

Ana güvertedeki tekne sahibi kamarası ve alt güvertede konumlanan misafir kamaralarıyla Majesty 100, 12 kişilik misafir konaklama kapasitesine sahip. Motoryatta konaklayabilen mürettebat kapasitesi ise 4 kişi. 

Majesty 100’de dikkat çekici özelliklerin başında, katlanarak dışarıya açılan yat terasları geliyor. Bunun yanı sıra birinci sınıf ses sistemleri ve ABT-TRAC 370 fin dengeleyiciler de fark yaratan özellikler arasında. 

Çift 1900’er beygirlik MAN V12 motorlar sayesinde Majesty 100, 24 knot sürate çıkabiliyor. 15000 litrelik yakıt tankına sahip olan motoryat, 20 knot olarak belirtilen seyir süratiyle etkileyici mesafeler katedebiliyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder