Satılık Tekneler

Macera Vaad Eden Bir Tecrübe - Finnmaster 68 DC
29.02.2016 Macera Vaad Eden Bir Tecrübe - Finnmaster 68 DC
Finnmaster 68 DC modeli spor ve şık tasarımın mükemmel birleşimini temsil eder. Bu hızlı ve çevik tekne, eğlenmek için birçok olanak sunuyor - örneğin, su üzerinde macera için su kayağı deneyin. Bu teknenin standart temel donanımları, her hangi bir teknenin standart normlarına göre çok daha yüksektir. Bu tür konforlu donanımı sayesinde, aynı zamanda uzun yolculuklar için uygun koşullar sağlanabilir. İki yetişkin ve bir çocuğun uyuyabilmesi için zarif tasarımlı, aydınlık ve ferah bir kabin bulunur.

Finnmaster-68-dc
  
Teknik Özellikleri:

Boy: 6,80 m 
Yükseklik: 2,41 m 
Draft: 1,05 m 
Ağırlık: 1,360 kg 
Motor Gücü: 150-250 hp 
Kapasite: 7 KİŞİ 
Kategori: C 
Deadrise Açısı: 18º

Standart Ekipman / Donanım: 

220 litre dahili yakıt tankı, SeaStar hidrolik direksiyon, 1 adet cam silecek, pusula, trim ayar plakaları, navigasyon ışıkları, 12 V çıkış gücü,  , yangın söndürücü, sintine pompası, tente (Canopy), tente bagajı, 2 adet lumboz deliği, paslanmaz çelik korkuluklar, 3 adet çapa kutusu, 2 adet bardak tutucu, 10 litre kapasiteli basınçlı su imkanı, su kayağı demiri, bayrak direği soketi, tik kaplı kokpit alanı,4 adet usturmaça bağlama yeri, kokpit altında geniş depolama bölmesi, minderler (sunbrella kaplı), beyaz gövde rengi.

Finnmaster-68-dc-2

Ekstra / Opsiyonel Ekipman / Donanım: 

Çapa burun makarası, kimyasal tuvalet, 27 litre kapasiteli deniz suyu ile beslenen tuvalet, ön güverte heç kapağı, sarı / beyaz gövde rengi (kahverengi minder ve tente dahil), kokpit oturma grubu örtüsü, gökyüzünü görebilme imkanı veren güverte heçi, Wallas marka ısıtıcı,

Konfor / Donanım (*):

Wallas 800marka ocak *, Buzdolabı *, kokpit masası *, Radyo + CD çalar *, çift akü sistemi *, silecek (islele tarafı) *.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder