Satılık Tekneler

M 32 Monaco Kış Serisi
07.02.2017 M 32 Monaco Kış Serisi İsveçli Johnie Berntsson ve FLUX Ekibi, ilk katıldıkları M32 Akdeniz yarışlarından, M32 Monako Kış Serisini kazanarak dikkatleri üzerlerine topladılar. Riccardo Simoneschi'nin Italia Yelken Takımı'nın, yarış boyunca Berntsson üzerindeki baskıyı korumasına rağmen ilk iki yarış sonrasında aralarındaki fark eşitlendi. 

M32 Monaco Kış Serisi

FLUX Team, önceki gün yeni bir bebeği olması nedeniyle İsveç'te kalan Jakob Gustafsson'un yerine, Axel Munkby'nin son dakika ekibe eklenmesi nedeniyle Monako'ya farklı bir kadro getirdi. Deneyimli M32 yelkencisi ve İsveçli Keith Swinton, bu seride FLUX Team'e katıldılar.

M32 Monaco Kış Serisi .

Katıldıkları ilk deneyimlerinde zafere ulaşan FLUX takımı yarış hakkında; “Yeni bir ekiple yelken yarışına katılmak her zaman güzeldir. Starttan itibaren güzel bir yol bulduk ve ekip başarılı bir performans gösterdi. Ancak geliştirmemiz gereken pek çok yönümüzün olduğunu da biliyoruz, bu da bize heyecan veriyor. Ekip olarak martta yeniden Akdeniz’de final yarışında olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” diyorlar.

M32 Monaco Kış Serisi ..

Italia Yelken Takımı, gereken puanları toplayarak final yarışı öncesinde kendilerini skor tablosunda FLUX Team'le eşit puanlarda tutmayı başardılar. Ancak, son yarışı kazanan FLUX takımı şu anda ilk sırada görülüyor. Bu yarışta 11 puan alan yerel yelken takımı Team Neverland, kendilerinden beklenenden daha düşük performans gösterdiler. Liderlik şansları olmasına rağmen gerilerde kaldıkları için, İtalyanların zirvedeki yeri kapmalarına ortam hazırladılar.

M32 Monaco Kış Serisi ...

Büyük dalgalar ve 25 knot'ı aşan rüzgar, zaman zaman Monako’lu yerel ekip Team Neverland’e uymuyor gibiydi. Guido Miani ve yelken ekibi, serinin ilk bölümündeki tüm etkinlikleri kazanarak, seriye hâkim olmuştu. Takım şimdiye kadar hafif ve zorlu şartlarda yarışları kazanmıştı. A
ncak hafta sonu kazandıkları puanlar ile de aranın açılmasını engellediler.Mart ayındaki son etkinlik öncesinde takımlar arasında çok küçük puan farklılıkları bulunuyor. Ekipler 5 Mart 2017 tarihinde düzenlenecek olan final yarışını büyük bir heyecanla bekliyorlar.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder