Satılık Tekneler

Lynx Yachts Büyüyor
16.03.2017 Lynx Yachts Büyüyor Lynx Yachts bünyesine yeni kattığı tersane tesisleri ile, geleceğini garantiye alarak büyümesini sürdürüyor. Hollandalı yat üreticisi Lynx Yachts, 15 Mart 2017 Çarşamba günü yeni bir tersane tesisi satın aldığını duyurdu. Yeni tesis, Hollanda’nın başkenti Amsterdam’ın, yaklaşık bir saat dışında olan Nijkerk kentinde. 

Lynx Yachts Büyüyor

Lynx Yachts yeni tersanesi ile birlikte, 30 ila 50 metre arasındaki denizci yatlara olan talebi daha hızlı karşılama imkânı sağlayacak. Lynx Yachts, çelik ve alüminyum en üst kalitede tamamen sipariş üzerine yatlar ve destek gemilerini çok verimli ve tam zamanında üretmesi ile dünyaca tanınıyor.

Üretim gücüne eklenen yeni tesis ile birlikte firma, eş zamanlı olarak üç süperyatı inşa edebilecek ve üretebileceği yat boyunu ise 70 metreye kadar çıkartabilecek.

Lynx Yachts Büyüyor.

Lynx Yachts firmasının satış ve pazarlama müdürü Filippo Rossi; “Grubumuza katılan yeni tersane, bizim için heyecan verici bir adım” diyor. Milano Üniversitesinde mimarlık eğitimi alan Rossi; “Bu satın alma, pazarın tersaneye özgü ticari faaliyetlerine karşı olumlu tepkiler vererek, gerçekten bir üst vitese geçtiğimizi gösteriyor. Yeni üretim tesisi, müşterilerimize değer katmak için çabalarımızın bir parçası olacak” dedi.

Lynx Yachts Büyüyor..

Lynx Yachts Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı, Makine Mühendisi Slim Bouricha ise; “Sadece 30 - 50 metre arasındaki özel yatlar için değil, aynı zamanda YXT serimizdeki yenilikçi süperyat destek gemileri için de kendimizi yaratıcı fikirler oluşturmaya adadık. Nijkerk'deki yeni üretim tesisimizde faaliyete geçerek, yolculuğumuzda yeni bir kilometre taş daha ekliyoruz” dedi.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.