Satılık Tekneler

Lürssen Yapımı Northern Star’da 16,95 Milyon İndirim
26.01.2017 Lürssen Yapımı Northern Star’da 16,95 Milyon İndirim Lürssen, Moran Yacht & Ship tarafından satış listesinde yer alan yat Northern Star’ın fiyatında 16,95 milyon Euro indirim yapıldı. Alman tersanenin 2009’da ürettiği 75,5 metrelik yat için, 83 milyon Euro isteniyor. 

Explorer tipi bir yat olan Northern Star’ın Espen Oino tarafından tasarlanan dış çizgileri, geleneksel bir stilde ortaya çıkarılmış. Geniş hacimli iç mekanları ise, İngiliz tasarımcı Pauline Nunns tarafından tasarlandı. 

Northern Star

12 kişilik konaklama kapasitesi sunan Northern Star, 6 adet kamaraya sahip. Konaklayabilen mürettebat kapasitesi ise 22 kişi. 

Yatın dikkat çeken özelliklerinden bahsedilecek olunursa helikopter pisti, sinema, güzellik salonu ve spor salonu ilk başta sıralanacak özellikleri. Buz sınıfı gövdeye sahip olan Northern Star, 6 bin deniz mili mesafe katedebilecek kapasite sunuyor. 

Çift Caterpillar makinelerle donatılmış olan Northern Star, 18 knot sürate çıkabiliyor. Gelişmiş ses ve tireşim yalıtım sistemleriyle donatılmış olan yatta, ek olarak dengeleyici sistemler de mevcut. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.