Satılık Tekneler

Lürssen, Thunder Projesini Denize İndirdi
12.04.2017 Lürssen, Thunder Projesini Denize İndirdi Almanya’nın en ünlü yat inşa tersanesi Lürssen, Nisan ayının ilk haftasında yeni projesi Thunder yatını Bremen’deki tesisinde denize indirdi. Thunder, 120 metrenin üstünde bir süperyat. Thunder projesi 24 ay içinde denize indirildi. Projenin tasarımını ise Espen Oeino tasarım ofisi üstlenmiş. 

Thunder

Asya kültürünün efsanevi tanrısı Leigong'dan türetilen Thunder adlı yat, 2018 yılının sonlarına doğru Asya sularına gönderilecek ve çoğunlukla orada seyredecek. Geleneksel tarzdaki iç mekân, önümüzdeki aylarda yata monte edilecek ve sonrasında çok kapsamlı deniz denemelerine tabi tutulacak.

Thunder.

Alman ​Lürssen tersanesinde, şu anda uzunluğu 100 metreden fazla 4 megayatın inşasına çalışılıyor. Bunların en büyüğü ise 139 metre uzunluğundaki Project Redwood. Tersanesi, Norveç'te görüntülenen Amadea yatını (Proje Mistralu) geçtiğimiz günlerde teslim etmişti.

Thunder..

Fotoğraflar: Lürssen ve DrDuu


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.