Satılık Tekneler

Lürssen Süperyatta 38 Milyonluk İndirim
26.07.2016 Lürssen Süperyatta 38 Milyonluk İndirim Süperyat piyasasında şimdiye kadar görülmüş en büyük indirim olarak kulislerde konuşulan bu fiyat indirimi, süperyat TV’yi piyasada büyük bir adım öne çıkaracağa benziyor. 

Lürssen yapımı olan 78,4 metrelik süperyat TV, Moran Yacht & Ship firması tarafından satış listesinde. Espen Oeino tarafından tasarlanan süperyat TV, çelik ve aluminyumdan üretildi. 2008 yılında yapımı tamamlanan süperyat, 2011 yılında da kapsamlı bir refit geçirdi. Başarı hanesinde 2009 Dünya Süperyat Ödülleri finalistliği ve 2010 ‘The Superyachts’ kitabına girmişliği de var.

süperyat TV

TV’nin iç tasarımını Alberto Pinto yaptı. 9 kamarasında toplam 16 misafir konaklama kapasitesi sunan süperyatta, 25 kişilik mürettebat var. Master suitinde king size yatak konumlanıyor. Bu suit kamara tekne sahibine özel güverte katında yer alıyor. Misafir kamaralarının tümü ise ana güvertede. Bu kamaraların hepsinde dev ekran televizyon, eğlence sistemleri ve ebeveyn banyolar mevcut. 

İndirimli liste fiyatı 92 milyon Euro olan süperyat TV, sadece tekne sahibine özel sunduğu güverte katında jakuzzi, güneşlenme alanı gibi alanlara sahip. Ayrıca yakıt ikmal istasyonlu helikopter pisti de süperyatın fark yaratan özelliklerinin başında. 

Çift 2682 beygirlik Caterpillar makineleriyle, 6 bin deniz mili mesafe kapastiesi hayli tatmin edici. 4 adet Quantum sıfır-sürat dengeleyicileri olan süperyat, 12 knot seyir sürati sunuyor. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.