Satılık Tekneler

Lürssen 85 Metrelik Areti’yi Suya İndirdi
14.04.2017 Lürssen 85 Metrelik Areti’yi Suya İndirdi Lürssen85 metrelik dev süperyat projesi ''Sahsa''yı Rendsburg’daki tesislerinde yapılan törenle suya indirdi. Çiçeği burnunda süperyatın isminin ‘Areti’ olduğu açıklandı. 

Tam boyu 278 feet, 9 inç olan Sasha, ''Areti'' ismini alarak suya indirildi. Üstelik Areti, Lürssen’in 446 feet’lik yat projesi Thunder’ın suya indirilmesinden sadece bir hafta sonra denize kavuştu. 

Sahsa-Areti

Areti’nin iç ve dış tasarımını Winch Design firması üstlendi. Lürssen’in 403 feet’lik Jupiter projesinin yapısını andıran burnuyla dikkat çeken Areti, şık ve güçlü duruşuyla dikkat çekiyor. 

Areti’nin 12 kişilik konaklama kapasitesi, 9 misafir kamarasından geliyor. Geniş kapasiteli mürettebat kamaraları bulunan yat, benzersiz nitelikleriyle bir adım öne çıkıyor. Bu niteliklerin başında saunalı spa alanı, jakuzzi, hamam ve dalış havuzu geliyor. Dalış havuzu, alt güvertede beach club alanının hemen yanında yer alıyor. Areti’nin dikkat çeken bir diğer özelliği de, 48,6 feet’lik genişliği sayesinde her güvertede tasarlanmış olan oturma alanları. Yatın bu yaz sahibine teslim edilmesi planlanıyor. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder