Satılık Tekneler

Lürssen 66m M/Y Ester III
07.06.2014 Lürssen 66m M/Y Ester III

Geçen hafta Orta Almanya'daki Rendsburg Lürssen tersanesinde 66 metrelik yeni motoryat denize indirildi.  Teslimatı önümüzdeki sonbahara planlanan çelik ve alüminyum kostrüksiyon olan yatın artık inşasının son aşamasına giriliyor. 

Lurssen- Ester III

Dış tasarımı Espen Oeino tarafından yapılan Ester III, belirgin bir biçimde güçlü ve maskülen bir görünüme sahip. Reymond Langton’ın ayrıntılı tasarım ve doğrama işleri ile Silver Lining tarafından yapılan mobilyalar birleştiğinde çarpıcı bir iç alan ortaya çıkıyor. Diğer önemli özellikleri arasında, ana güverteye uzanan geniş dikey pencereleri, göz alıcı beyaz / gri renklerde boya işçiliği ve dümen köşkünün üzerinde yer alan büyük bir helikopter pisti bulunmaktadır.

Espen Oeino tarafından 94m’lik Kısmet II (eski Global projesi) ve Tim Heywood tarafından 102.6m’lik Quantum Blue dahil olmak üzere, bu yıl için sırada Lürssen’in birkaç başka büyük projesi daha bulunuyor.


www.lurssen.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.