Satılık Tekneler

Lüks ve performans, Jeanneau Leader 40’ta birleşiyor
17.08.2015 Lüks ve performans, Jeanneau Leader 40’ta birleşiyor
Ortalama bir V gövdeye göre daha derin gövdesi olan Jeanneau Leader 40, sert koşullarda da son derece dengeli. 

jeanneau-leader-40

Uzatılmış çizgileri ve açık tasarımı sayesinde sportif bir görünüme sahip olan Jeanneau Leader 40, geniş yaşam alanlarıyla harika bir gezi teknesi. Büyük ve elektrikli açılır tavan, Leader 40’ın dikkat çeken özelliği. Akıllıca düzenlenmiş dolaplar ve saklama alanları, tekne üzerinde ve suda yapılacak aktiviteler için seçenek arttırıyor. 

jeanneau-leader-40-1

Servis botuna kolaylık sağlamak amacıyla, hidrolik sistemli yüzme platformu, Leader 40’ta seçenek olarak sunuluyor. İki adet donanımlı kamara ve düzenlenebilir salonu, yaşam alanı fonksiyonlarını hayli genişletiyor. 

Leader 40’ın mutfağı, konumu itibariyle son derece ferah. Hemen girişin yanında yer alan mutfak L-şeklinde. Sayısız saklama bölmesi ve dolaplara sahip mutfak, benzersiz ergonomisi ve kullanışlılığıyla öne çıkıyor. 

jeanneau-leader-40-2

300 beygir Volvo Penta dizel makineleriyle 32 knot sürat yapabiliyor. Daha kuvvetli 370 beygir MerCruiser’lar ile 30 knot süratlerin son rakamları görülebiliyor. 

Teknik özellikleri:

Boy uzunluğu: 12,33 metre

Gövde uzunluğu: 10,98 metre

Gövde genişliği: 3,8 metre 

Standart su kesimi: 1,1 metre

Kamara sayısı: 2

www.jeanneau.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.