Satılık Tekneler

Lüks Süperyat Oyuncağı : Neyk
08.06.2017 Lüks Süperyat Oyuncağı : Neyk Hollandalı Ocean Submarine firmasının ürettiği en yeni lüks denizaltı modeli Neyk, yat sahiplerinin ilgisini çekiyor. Özel jetlerin lüksünü süperyat yaşamıyla birleştiren Ocean Submarine, yeni Neyk modeliyle dünyanın ilk ‘en üst seviyede lüks’ denizaltısını piyasaya sürecek.

Neyk

Yeni denizaltısında Rolls-Royce, Bosch ve NASA ile işbirliği yapan Ocean Submarine, Neyk modelinde 20 kişilik yolcu alanı, 15 knot sürat ve maksimum 500 metre derine inebilme kapasitesi sunuyor. Ocak 2018’de ilk modeli piyasaya sürülmesi planlanan denizaltı, 19 metre boy uzunluğuna sahip olacak. Firma, Neyk modelinin seri üretimine geçtiği zaman, 6 ile 24 metre arasında beş versiyonla karşımıza çıkacak. Büyük modellerde bar, salon, kütüphane ve tam donanımlı mutfak yer alacak. Yat sahipleri sipariş ettikleri Neyk denizaltılarının iç mekanını, ana gemiyle bire bir olarak dekore ettirebilecek. 

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.