Satılık Tekneler

Lowrance Elite Ti’da Geniş Ekran Teknolojisi
26.01.2017 Lowrance Elite Ti’da Geniş Ekran Teknolojisi Lowrance, Elite-12 Ti ve Elite-9 Ti fishfinder/chartplotter’larında yeni geniş ekran monitörler tasarladı. Yeni geniş ekran Elite-Ti monitörler, yüksek çözünürlükte görüntüler sağlıyor. 

Elite-Ti

Yeni Elite-12 Ti, 12 inç, Elite-9 Ti ise 9 inç ekranlarla piyasaya sürülecek. Lowrance’ın yeni monitörlerinin tek geliştirilen özelliği, geniş ekran teknolojisi değil. Bluetooth ve kablosuz ağ bağlantı sistemi, Lowrance monitörlerin ilk akla gelen önemli nitelikleri. Ek olarak StructureScan HD ile birlikte SideScan ve DownScan görüntüleme teknolojileri, CHIRP sonar ve Broadband Sounder sistemleri yeni Lowrance Elite Ti modellerinin fark yaratan diğer özellikleri. Entegre kablosuz ağ bağlantısı sayesinde Lowrance Elite Ti’ye, GoFree arayüzüyle kolayca harita ve yazılım yüklenebiliyor. 

Lowrance Elite Ti, entegre GPS anteniyle piyasaya sunuluyor. Bu sayede her Elite Ti monitörde, C-Map üzerinde pozisyon gösteriliyor. 

Lowrance, her iki yeni ünitesini de önümüzdeki Mart ayında piyasaya sunacağını açıkladı. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder