Satılık Tekneler

Lou+Lou
10.06.2016 Lou+Lou
Pierrejean Design Studio, 160 metrelik süperyat tasarımını açıkladı. Maksimum genişliği 20 metreye kadar varan ve 25 knot sürate erişebilen süperyat Lou+Lou, denize doğru açılan yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. Ek olarak yenilikçi enerji odaklı sistemlerle donatılmış olan tasarımın, tüm elektrik sistemleri güneş panellerinden üretilen enerjiyle çalışıyor. Hibrit itiş sistemleri de bu devasa süperyatı, tamamen sessiz bir biçimde 8 knot’a kadar çıkarabiliyor. 

Lou Lou

Beş kat güverteye sahip olan bu devasa konsept, sunduğu muazzam iç yaşam hacmiyle göze çarpıyor. Kuzey Kutbu soğuklarından, Basra Körfezi sıcaklarına uyum sağlar biçimde donatılan gelişmiş havalandırma sistemleriyle Lou+Lou, her şartta maksimum yaşam standartlarını sunabilecek kapasitede. 

Lou Lou-2

Lou+Lou’nun dış mekanları ise iki kata yayılmış vaziyette. Bu iki kat güvertenin haricinde ise direkt olarak denize açılan özel teraslar ve geniş balkonlar kalan açık mekanları oluşturuyor. Akvaryum entegre edilmiş yüzme havuzu, su hattının altına inen camekan kısımlar ve konferans salonuna dönüşebilen interaktif sinema salonu, süperyatın benzersiz niteliklerini oluşturuyor. Gelişmiş spor salonu, sağlık merkezi, spa, Türk hamamı, fizyoterapi köşesi de diğer lüks unsurlar arasında. 

Lou Lou-3

Süperyat konsepti Lou+Lou’nun en stratejik bölümlerinden biri de şüphesiz mutfağı. Alan, düzen ve sofistike donanım anlamında ‘stratejik’ olarak nitelendirilen bu mutfak, 5 yıldızlı bir restoranı aratmayacak seviyede. 


 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.