Satılık Tekneler

Lotus Marine İstanbul Boat Show'da
06.10.2015 Lotus Marine İstanbul Boat Show'da
1989 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Asmelsan asansör ve deniz araçları şirketi, kuruluşundan itibaren faaliyet olarak asansör taahhüdü işleri yaptıktan sonra, ilerleyen yıllarda deniz araçları konusuna yönelmiştir.

İlk yıllardan sonra içinde çoğunlukla tesis etmekte olduğu butik tip asansörler için, ihtiyaç duyduğu özel kabin ve ekipmanları üreten ve taahhütlerinde kullanan bir firma niteliği kazanmıştır. Bir yandan deniz araçları üreten firma, bugünkü alt yapısı ile nitelikli her tip asansör tesisini tesis etme yeteneğine ve alt yapısına sahip bir asansör firması olarak da faaliyetine devam etmekte. İnşaat sektörünün dönemsel sıkıntılar yaşayan sektör olması sebebi ile, 2003 yılından itibaren deniz sektörüne yatırım kararı alınmış ve sektörde farklı konularda çalışmalara başlanmış.

lotus 17

Lotus Marin deniz sektörüne yönelik olarak ürettiği motoryatlar, marin dizel motorlar, marin dizel jeneratörler ve Türkiye’de distribütörlüğünü yaptıkları su jetli ve kuyruklu motorlar ile birlikte, 10 HP’den 470 HP’ye kadar geniş bir marin dizel motor ürün yelpazesine sahip ve sektörde lider konumda.

Firmanın faaliyet felsefesi; kalite düzeyi yüksek nitelikli ürünleri ve nitelikli hizmeti, rekabetçi fiyat politikası ile sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak.

2015 İstanbul Boat Show’da sergilenecek olan modellerden iki tanesini yatvitrini.com okuyucular için inceledik.

Lotus 23

Tam boy uzunluğu 7,20 metre olan teknenin iç tasarımı ve konforu ile, boyu 8,50 metre olan  tekneleri aratmıyor. Mükemmel dizayn edilmiş kabine sahip olan Lotus 23 motoryatının kabin yüksekliği 1,85 metre. Harika bir güneşlenme alanı bulunuyor. Ayrıca krom sürgülü denize iniş merdiveni ile denize çok kolay erişebiliyorsunuz. Arka havuzlukta 7 kişi rahatlıkla yemek yiyebiliyor. Bu bölümdeki oturma grubunun altı dolap olarak kullanılabiliyor.  Arka havuzluğun göz alıcı dekorasyonu, kaliteli kumaş ve deriden yapılmış döşemeler ile tamamlanıyor. Yine arka havuzlukta oturma grubunun altına gömülü olarak konumlandırılmış motor için ses izolasyonu yapılmış.

lotus 23

3 kişinin konaklayabileceği motoryattaki baş altındaki 2 kişilik yatak, 2 metre boyunda. Yatın kamaraya iniş merdiveni krom ve tik ağacından. Çok şık görünümlü, estetik sürgülü kamara kapısı ayrı bir güzellik katıyor. Şık ve modern kumanda panelindeki tüm göstergeler krom çerçeveler ile kaplı. Ayrıca modern sigorta paneli ile de donatılmış.

35 HP motor ile Lotus 23, 12 mil sürat yapmakta ve saatte deniz koşullarına bağlı olarak 4 ila 5 litre mazot tüketmektedir. Lotus 23 motoryatının 55 – 75 ve 80 HP motor seçenekleri de sunulmaktadır.

Lotus 29 

Lotus 29, standart olarak Lotus Marine 80HP motor ile satışa sunuluyor. Titiz dekorasyona sahip tüm Lotus motoryatlarında olduğu gibi, Lotus 29 motoryatında kamaranın yan duvarları ve tavanı kumaş kaplanmış. 140 litre yakıt tankı olan Lotus 29 motoryatı sahip olduğu pek çok özellik ile konforlu ve kaliteli, fiyatı ile de dengeli bir denizci bir motoryat.

LOTUS 29

Tüm Lotus motoryatlarını İstanbul Boat Show’da, Lotus Marine B Pontonunda inceleyebilirsiniz...
 
www.lotusmarine.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

62 HP lotus motor 8 m ahşap motoryata yeterli olabilirmi?Fiyat nedir?

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.