Satılık Tekneler

Loro Piana’da Yeni Amatör Ruhlu Sınıf
04.01.2017 Loro Piana’da Yeni Amatör Ruhlu Sınıf Süperyatların muazzam kapışması Loro Piana Caribbean Superyacht Regatta’da son hazırlıklara başlanıyor. Boat International Media ve Yacht Club Costa Smeralda (YCCS) tarafından organize edilecek olan yarış haftası, 10-13 Mart tarihleri arasında British Virgin Islands’da gerçekleşecek.

Loro Piana’da Yeni Amatör Ruhlu Sınıf

Loro Piana Caribbean Regatta’da, SuperYacht Yarış Birliği tarafından bu yıl Corinthian Spirit Class ismiyle yeni bir amatör sınıf açıldı. Amatör yarış ruhunu destekleyen bu yeni sınıf, ORC’nin de onayından geçti ve kayıtlar alındı. Bu sınıfın açılmasındaki temel amacın; tekne sahiplerinin yatlarını optimize etmeye çalışmadan, yakın ve eğlenceli yarışlar ortaya koymasını sağlamak olduğu belirtildi. Corinthian Spirit Class’da alışılagelmişin dışında yelkencilerin karşısına daha kısa ve daha basit parkurlar çıkacak. ‘Owner-driver’ yani sadece tekne sahibinin kullanabilme şartı konulacak ve ek olarak ‘best starter’ en iyi start alan tekne ödülleri verilecek. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder