Satılık Tekneler

Loro Piana Superyacht Regatta 2017 Sona Erdi
05.06.2017 Loro Piana Superyacht Regatta 2017 Sona Erdi Her yıl olduğu gibi bu yıl da Yacht Club Costa Smeralda (YCCS) tarafından organize edilen, Loro Piana Superyacht Regatta’nın 2017 versiyonu sona erdi. Devlerin yarışının son günü, mükemmel yarış koşullarında tamamlandı. Süperyat sınıfında Saudade, Wally sınıfında ise Magic Carpet 3 zafere ulaştı. Geçtiğimiz yıl yine bu dev organizasyonda zafere ulaşan Albert Buell ve ekibi, bu yıl yine Saudade yatında birincilik elde etti. Sardunya’nın muazzam Costa Smeralda sahillerinde organize edilen yarışların Wally sınıfında ise, Sir Lindsay Owen-Jones’un Wallycento’su Magic Carpet 3 ipi göğüsleyen yat oldu. Yarış haftasının ilk bölümünü Wally sınıfında Open Season önde götürse de, son yarışta Magic Carpet 3 ekibi gösterdiği müthiş performansla kupayı aslanın ağzından aldı. 

Loro Piana Superyacht Regatta

Süperyat sınıfında galip gelen Saudade’in ardından, 3 puan farkla Ribelle geldi. Üçüncü ise Escapede yatı oldu. Wally sınıfında son gün aldığı birincilikle haftanın galibi olan Magic Carpet 3’ün ardından, Galateia yatı geldi. Üçüncü Lyra olurken, Magic Carpet 3’ün dişli rakibi Open Season, son gün aldığı 5.’lik ile haftayı altıncı sırada tamamladı.

Loro Piana Superyacht Regatta.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder