Satılık Tekneler

Londra Yatlar, Jetler ve Lüks Arabalar Fuarı
13.01.2015 Londra Yatlar, Jetler ve Lüks Arabalar Fuarı
Londra, Dünya'nın en ayrıcalıklı fuarlarından birini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Yatlar, özel jet uçaklar ve Dünya'nın en prestijli otomobil modellerinin yer alacağı ‘lüks’ fuar; 8 – 10 Nisan tarihleri arasında, Londra’da gerçekleşecek. 

Londra Yatlar, Jetler ve Lüks Arabalar Fuarı

Dünyadaki herhangi bir şehirde yaşayan milyoner ve milyarder sayısının en az iki katına ev sahipliği yapan Londra'da, zenginler sadece İngiliz değil, Ruslar, Amerikalılar, Araplar, Hintliler ve Çinliler’den de oluşuyor. Londra’nın ve Dünya'nın dört bir yanında yaşayan milyarderlerin katılması beklenen fuarda yat, özel jet ve lüks araba endüstrilerinden seçkin markalar en prestijli modellerini sergileyecek.

Londra Yatlar, Jetler ve Lüks Arabalar Fuarı

Fuarda süperyat sektöründen; Lürssen Yachts, Abeking & Rasmussen, Amels, Nobiskrug, CRN, Benetti Yachts, Trinity Yachts, Fincantieri, Blohm + Voss, Sunseeker, Princess, Oyster Yachts, Azimut, Sunrise Yachts, Sanlorenzo, Outer Reef, Westport, Vitters, Hodgdon Yachts, Holland Jachtbouw, CNB ve meşhur Riva’sıyla Ferretti Group, Ferretti ve Mochi Craft Brands firmaları yer alacak. 

http://londonyachtjetandprestigecarshow.com/cms/?action=open&type=image&width=660&id=2c79f8ba-0535-4656-8cdb-36bda10a9248/image/lamborghini-1-800.jpg

The London Yachts, Jet & Prestige Car Show olarak ziyarete açılacak olan fuarda dev yatlara ek olarak, Superyat Tender Show ile lüks ve küçük tekneler de sergilenecek. Aynı zamanda deneme seyirleri de yapılabilecek. Açıkta demirli halde ziyaretçilerini bekleyen süperyatlara, fuar bölgesinden özel shuttle servisler kalkacak. 

Bunların yanı sıra fuar alanında Dünya'nın en pahalı arabaları ve markalarının standları da yer alacak. 

 
http://londonyachtjetandprestigecarshow.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.