Satılık Tekneler

Lion Spirit
19.08.2015 Lion Spirit
Sunrise Yachts üretimi, Lion Spirit süperyatının ilk görüntüleri ortaya çıktı. Lion Spirit ​gelecek yıl sahibine teslim edilecek. Yat sahibi ve ailesinin kullanacağı süperyatta dizel-elektrik güç üniteleri kullanılacak. 

Lion-Spirit

55,60 metre (182 foot) uzunluğundaki süperyat uzun menzil seyahatlere uygun olarak tasarlandı. Lion Spirit sahip olacağı maksimum 17 knot hızın biraz altında, yaklaşık 5.000 deniz mili menzile sahip olması bekleniyor. Yat sahibi dizel – elektrik motorlar ile ilave avantajlar getirecek olan pod drive’ları bir arada kullanacaklar. Tüm podlar ve dizel – elektrik motorlar ile seyir yapacak olan Lion Spirit, Sunrise Yachts’ın ilk kez birlikte kullanacağı bir seçim ve bu boyutta bir yatta da ilk kez kullanılıyor.

Lion-Spirit-1

Espen Øino International tasarım firması, Lion Spirit süperyatına kendine fazla güvenen bir profil çizmiş. Alt güvertedeki galeride yer alan yuvarlak menfezler, dik burun yapısının sert görünümünü yumuşatıyor.

Lion-Spirit-2

Özgün Yacht & Naval Architecture firması, Lion Spirit'in gemi inşa mühendislik hizmetlerini üstlenmiş. 850 groston ağırlığındaki süperyatın genişliği ise 10,5 metre olacak. Çelik gövde suyun altında 3.00 metre derinliğe kadar inecek. Bu nedenle sığ sularda karaya adım atmak için servis botu ihtiyacı bulunuyor.

Lion-Spirit-3 Lion-Spirit-4
Lion-Spirit-5 Lion-Spirit-6

Lion Spirit süperyatı, yat sahibi ve çocukları dahil, herkesin isteklerini göz önünde bulundurularak tasarlanmış ve endişe edemeyecekleri tarzda son şekli verilmiş.

Lion-Spirit-7

Süperyatın en etkileyici özelliklerinden biri, üst güvertedeki gözlem salonu olarak tanımlanan, tavanı ve duvarları cam olan salonu. Yat sahibinin kamarası da aynı güvertede, süperyatın kıç bölümünde yer alıyor. Master kamaranın da tabandan tavana kadar her yerinde cam kullanılmış olması bir başka etkileyici unsur. Yat sahibi Lion Spirit'in iç dekorasyonunda Reymond Langton Design firması ile birlikte çalışarak, süperyatta konforlu ve rahat bir yaşam tarzını yansıtacak görünüm elde edecekler.

 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.