Satılık Tekneler

Limousine Tender 33
27.06.2016 Limousine Tender 33
Çocukluğunuzda macera veya aksiyon filmlerindeki, amansız takip anında otomobilin deniz kıyısına geldiğinde bir sürat teknesine dönüştüğü sahneleri izlerken, nasıl da hayrete düştüğünüzü hatırladınız mı? Hayali bile şaşkınlık yaratan lüks araç, Limousine Tender 33 ile kısa bir süre sonra gerçek olacak.

Limousine Tender 33

Nouvoyage tarafından üretilecek olan Limousine Tender 33, bir amfibi araç olacak ve lüks bir yat ile limuzini aynı bünyede barındıracak. 

Limousine Tender 33-2 Limousine Tender 33-3Limousine Tender 33-4 Limousine Tender 33-5

Ticari, askeri ve yarış endüstrilerinin, en son teknolojinin imkanları kullanılarak bu lüks amfibi tender teknenin, hem karada hem de denizde kullanılması mümkün olmuş. 

Limousine Tender 33-6

Bugüne kadar otomobil görünümlü denizde giren araçları çok yerde görmüştük. Hatta Amerika Birleşik Devletleri Başkanlarından John F. Kennedy'nin, suikast sonucu öldürülmesi üzerine Başkanlığı üstlenen Başkan Lyndon Johnson, 1961 yılında böyle bir araç içinde görüntülenmişti. Tabii, o araç ne bugünkü gibi lüks ne de bugünkü özelliklere sahipti. 

Lyndon Johnson

Süper lüks bir otomobil ile bir yatın konforunu birleştiren Limousine Tender 33'ün her iki kategorinin en iyisi olabilmesi için hiç bir şeyden kaçınılmamış. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder