Satılık Tekneler

Lazzarini Design’dan 25 feet Jet Capsule
24.06.2015 Lazzarini Design’dan 25 feet Jet Capsule
Roma menşeli tasarım stüdyosu Lazzarini Design Studio, ‘Jet Capsule’ adını verdiği yeni tasarımını açıkladı. Minik, lüks bir oyuncak olarak bahsedilen Jet Capsule, 25 feet kadar olan ufak boyutları ve kuvvetli pod itiş sistemleri ile dikkat çekiyor.
 
Lazzarini-Design-Jet-Capsule

Yatlarda servis botu veya günlük kullanım amacına hizmet etmeye uygun olan bu özgün tasarım, sekiz kişiye kadar taşıyabiliyor. Jet Capsule’ün tavanında güneşlenme bölümü, kıç tarafında yüzme platformu mevcut. İçinde ise, açılır kapanır bir adet yatak ve isteğe göre mutfak da yer alabiliyor. Jet Capsule’den tam olarak nasıl bahsedileceği dünya basını tarafından bir soru işareti olarak yazılsa da, birkaç farklı kullanım şekli bu konuda çeşitli fikirleri ortaya çıkarıyor.

Lazzarini-Design-Jet-Capsule-1 Lazzarini-Design-Jet-Capsule-2
Lazzarini-Design-Jet-Capsule-4 Lazzarini-Design-Jet-Capsule-5

‘The Angel Capsule’ ismi, hususi kullanım için uygun görülüyor.

‘The Jet Taxi’ ismi, tavanında bir ‘Taksi’ tabelası ile ticari deniz taksi.

‘The Party Capsule’ ; Adından da anlaşılacağı üzere tavanında dev hoparlörler ve içinde bir parti için gerekli tüm techizat ile düşünülebilir.

‘The Emergency Capsule’ ; Ambulans görünümünde boyanmış ve özellikle yaz aylarında deniz kenarında herhangi bir acil duruma çabucak müdahale edebilecek ve gerektiğinde yaralıyı anında olay yerinden uzaklaştırabilecek şekilde. 

‘The Armored Capsule’; Zırhlı bir versiyon olarak düşünülmüş. Kurşun geçirmez camlar ve güçlendirilmiş çelik katman ile kendini güvende hissetmek isteyen ve süperyatına gönül rahatlığıyla ulaşmak isteyenler için.
 
www.jetcapsule.com
www.lazzarinidesign.net


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.