Satılık Tekneler

Lamborghini Aventador Speedboat
31.01.2015 Lamborghini Aventador Speedboat
Lamborghini Aventador LP 720-4 ile 2.700 beygirli 1.3 milyon dolarlık Lamborghini Aventador temalı, özel yapım sürat teknesi buluşarak birbirlerine merhaba dediler.

Amerika Palm Beach’de düzenlenen Supercar haftasında, Dünya Lamborghini temalı bir başka şaheser ile de buluşma fırsatını yakaladı. Otomobil dünyasının en gözde otomobillerinin buluştuğu haftada, 1.3 milyon dolarlık fiyatı ile dudak uçuklatan, bir sürat teknesi olan Lamborghini Aventador Speedboat ziyaretçileri kendine hayran bıraktı.“Lamboat” olarak bilinen Lamborghini Aventador Speedboat, geçen yıl Miami’li restorasyon dahisi olan Gino Gargiulo tarafından tamamlandı.

48 foot uzunluğundaki teknede bir çift yarış motoru bulunuyor, şu ana kadar ulaştığı maksimum hız ise 186 mil. Gargiulo tarafından yapımı tamamlanan teknede kabin bulunmuyor. İç dekorasyonu tamamen bir Lamborghini Aventador LP 720-4 ile aynı olan sürat teknesinde koltuklar, ön panel, vites kolu ve düğmeler tamamen otomobil ile aynı tasarıma sahip.Sizler için bulduğumuz Palm Beach videosunu keyifle izleyebilirsiniz. Video’nun sonundaki Aventador’un egzoz sesi speedboat sesini umarız hayal ettirebilir.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder