Satılık Tekneler

Lagoon 39
24.08.2013 Lagoon 39

Lagoon 39, Ağustos ayının başında, Sidney Uluslararası Fuarı'nda tanıtıldı. Lagoon'un 380 ve 400 S2 modellerinin arasında makul bir boyutta yerleşen yeni model Lagoon 39, güçlü bir karaktere sahip. Dikey baş çizgileri, kıça doğru yer alan direğiyle performans ve kolay kullanım sağlanmış. Yeni 39'un önemli bir özelliğide, emsal katamaran modellerine göre daha hafif bir gövdeye sahip oluşu.

Bunun yanı sıra iç döşemelerinde Alpi ahşaplar ile hoş bir ambiyans ortaya konmuş. Martı kanadı yapısındaki güvertesi ise, Lagoon 39'u zor şartlarda bile konforlu kılıyor. İç düzeni de tamamen alıcının isteğine bağlı olarak 2, 3 veya 4 kabinli olarak düzenlenebiliyor.


Tamamen korunaklı kokpitinde, kıç tarafta geniş geçiş alanı, iskele tarafta yemek masası ve sancak tarafta da divanı konumlanmış.

Yeni Lagoon 39'un kabin bölümleri, güverte hatchleri sayesinde çok başarılı bir havalandırmaya sahip. Gövdeye fikslenmiş camlarda yine kabin bölümünün son derece aydınlık olmasını sağlıyor. Salon bölümünün sancak tarafında büyük bir yemek alanı bulunuyor. İskele kıç tarafta ise, kokpite direkt bağlı mutfağı yer alıyor.

Lagoon 39Lagoon 39


www.cata-lagoon.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder